Gimnazjum w Szymanowie i Gimnazjum nr 2 w Grodzisku Mazowieckim zwycięzcami XVIII MIMS

Agata Biesaga

Do Gimnazjum w Szymanowie w kategorii dziewcząt i Gimnazjum nr 2 w Grodzisku Mazowieckim wśród chłopców powędrowały tytuły Mistrzów XVIII Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej Szkół Gimnazjalnych w tenisie stołowym. Turniej podsumowujący sezon w tej kategorii wiekowej został rozegrany w Nadarzynie.

W klasyfikacji końcowej kategorii drużyn dziewcząt Gimnazjum w Szymanowie (w składzie: PARUSZEWSKA Aleksandra, WOJTCZAK Aleksandra) wyprzedziła: Gimnazjum nr 39 w Warszawie (WIĘCKOWSKA Julia, MALCZEWSKA Natalia, WYSZORODZKA Klaudia), Gimnazjum nr 56 w Warszawie (MOLSKA Paulina, JAGIEŁŁO Oliwia) oraz Zespół Szkół nr 5 w Płocku (RAJCHMAN Zuzanna, NIEDZIELSKA Julia).

Wśród drużyn chłopców natomiast wyższość Gimnazjum nr 2 w Grodzisku Mazowieckim (MICHALCZYK Artur, STĄPOREK Adam) musieli uznać sklasyfikowani na kolejnych miejscach: Gimnazjum nr 2 w Gostyninie (MARCINIAK Szymon, PRZYBYŁA Adrian, GAWIN Jędrzej), Gimnazjum w Skórcu (SOPIŃSKI Mateusz, ADAMIAK Maciej, WISIŃSKI Kamil) i Gimnazjum nr 1 w Piasecznie (SKIBKA Jakub, OLCZAK Kacper, STANGRECIAK Jan).

Wyniki / klasyfikacje

1. XVIII Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkół Gimnazjalnych – turniej drużynowy dziewcząt
2. XVIII Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkół Gimnazjalnych – turniej drużynowy chłopców

Galeria

Najnowsze