Głosowanie na Sochaczewskiego Sportowca i Trener 2014 roku

Agata Biesaga

Katarzyna Grzybowska i Bronisław Gawrylczyk z Sochaczewskiego Klubu Tenisa Stołowego znaleźli się gronie osób nominowanych do tytułu Sochaczewskiego Sportowa oraz Trenera 2014 roku.

Głosowanie

Na specjalnym portalu  http://plebiscyt.sochaczew.pl/ trwa otwarte dla wszystkich głosowanie na Sochaczewskiego Sportowca i Trenera 2014. Wśród 10 nominowanych sportowców znalazła się zawodniczka SKTS Sochaczew – Katarzyna Grzybowska, natomiast w kategorii Trener głos można oddać na opiekuna sekcji z Sochaczewa – Bronisława Gawrylczyka.

Nominowani do tytułu Trenera Roku 2014

1. Bronisław Gawrylczyk – Sochaczewski Klub Tenisa Stołowego

2. Jakub Seklecki – Rugby Club Orkan Sochaczew

3. Jerzy Szymański – UKS Orkan-Judo

4. Artur Wrzesiński – SKM „SZARAK”

5. Robert Wilk – Klub Sportowy „Bzura Chodaków”

Nominowani do tytułu Sportowca Roku 2014

1. Kamil Bartosiewicz –  Klub Sportowy Bzura Chodaków

2. Elżbieta Brzustowska –  Rugby Club Orkan Sochaczew

3. Maciej Cichocki – UKS Orkan-Judo

4. Tomasz Gasik – Rugby Club Orkan Sochaczew

5. Katarzyna Grzybowska – Sochaczewski Klub Tenisa Stołowego

6. Kacper Kamiński – Sochaczewski Klub Motorowy „SZARAK”

7. Dawid Plichta – Rugby Club Orkan Sochaczew

8 Bartosz Ponichtera – Sochaczewski Centrum sportów Walki

9. Alicja Ulicka – UKS „dwójka”

10. Kajetan Wilczak – UKS „dwójka”

Przez 25 dni, na stronie  http://plebiscyt.sochaczew.pl/ każdy może oddać głos na, jego zdaniem, najlepszego, najbardziej skutecznego, najbardziej utytułowanego i szanowanego w środowisku sportowca lub trenera. Głosowanie kończymy 6 lutego, o północy.

Tytuł „Sochaczewski Sportowiec Roku” przyznaje się w każdym roku jednej osobie, która osiągnęła wysokie wyniki sportowe, spośród 10 kandydatur zgłoszonych przez Sochaczewską Radę Sportu (SRS). Wyboru dokonują mieszkańcy w otwartym głosowaniu. W ten sam sposób wybiera się, ale spośród 5 kandydatur zgłoszonych przez SRS „Sochaczewskiego Trenera Roku”. Tytuł „Sochaczewski Działacz Sportowy Roku” przyznaje osobiście burmistrz wyróżniając w ten sposób jedną osobę, która jako działacz klubu sportowego, promotor sportu lub organizator zawodów sportowych przyczyniła się do osiągnięcia wysokich wyników przez zawodników sochaczewskich klubów lub popularyzacji sportu lub określonej dyscypliny sportu na terenie miasta. Z kolei wnioski o nagrody i wyróżnienia opiniuje specjalna komisji powołana przez burmistrza, a wyniki jej pracy poznamy podczas Gali Mistrzów Sportu.

Najnowsze