HANNO-tenis-stolowy.pl sponsorem Mazowieckiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego

Agata Biesaga

Firma F.H. SPORT-KALUZNY oficjalny przedstawiciel producenta plastikowych piłeczek HANNO została sponsorem Mazowieckiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego. Umowa sponsorska będzie obowiązywać przez pięć lat, a głównym jej celem jest dostarczania piłeczek HANNO na wszystkie turnieje znajdujące się w kalendarzu MOZTS oraz na szkolenia Kadry Wojewódzkiej.

Logo firmy HANNO będzie obecne na oficjalnych stronach MOZTS – mzts.pl i ligi.mzts.pl oraz na banerach podczas wszystkich turniejów z kalendarza MOZTS. Zapraszamy na stronę internetową sponsora – http://www.hanno-tenis-stolowy.pl/

Bezszwowe piłeczki do tenisa stołowego niemieckiej firmy HANNO produkowane są nową innowacyjną techniką wirówkową. Cieszą się coraz większą popularnością wśród polskich zawodników między innymi dzięki doskonałym parametrom odbicia, twardości oraz „okrągłości”. Te parametry nadają piłeczce większą wytrzymałość od tych składających się z dwóch połówek. Wytrzymałość i odporność na uszkodzenia to gwarancja piłeczek HANNO na długą i intensywną grę.

Firma F.H. SPORT-KALUZNY w swojej ofercie posiada, aż trzy rodzaje piłeczek plastikowe do tenisa stołowego:
HANNO 40+ BASIC – piłeczki treningowe,
HANNO 40+ CONTROL – piłeczki treningowe,
HANNO 40+ ITTF – piłeczki meczowe.

Piłeczki HANNO 40+ ITTF posiadają certyfikat Międzynarodowej Federacji Tenisa Stołowego (ITTF), dopuszczający te piłeczki do używania ich w turniejach międzynarodowych organizowanych przez ITTF i ich członków (w tym PZTS).

Najnowsze