IMW: Śliwka i Głazowski z kwalifikacją do 91. IMP!

Rafał Wereszczaka

Zofia ŚLIWKA i Kacper GŁAZOWSKI (oboje Bogoria Grodzisk Maz.) okazali się najlepsi w kwalifikacjach wojewódzkich i uzyskali awans do 91. Indywidualnych Mistrzostw Polski, które już za tydzień odbędą się w Płocku. Po kwalifikacjach będących jednocześnie eliminacjami do Indywidualnych Mistrzostw Województwa, wyłoniono medalistów w grze pojedynczej i podwójnej. Mistzami Województwa Mazowieckiego w tenisie stołowym Anno Domini 2023 zostali – w grze pojedynczej: Martyna LIS i Kacper Głazowski oraz w grze podwójnej: Zofia ŚLIWKA z Emilią SKUBĄ oraz Jakub STECYSZYN i Michał GAWLAS (wszyscy Bogoria).

W zawodach rozegranych w Nadarzynie najlepsi otrzymali nagrody pieniężnej w większej puli niż rok wcześniej – 3600 zł. Dodatkowe nagrodę dla najlepszych (pierwszych trójek w grze pojedynczej i zwycięzców turniejów gry podwójnej), vouchery na sesje w komorze normobarycznej, ufundowała firma AtmosferiQon.

Najlepsze czwórki zawodów

Kwalifikacje Wojewódzkie do 91. IMP

Kobiety:

1. ŚLIWKA Zofia (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki)
2. RAJKOWSKA Katarzyna (SLKS Olimpijczyk Jeżewo)
3. WIĘCKOWSKA Julia (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki)
4. ŁAKOMA Maja (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki)

Mężczyźni:

1. GŁAZOWSKI Kacper (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki)
2. SMOLIŃSKI Kamil (GKTS Wiązowna)
3. MITAS Jacek (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki)
4. SAŁACIŃSKI Przemysław (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki)

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA A.D. 2023:

Gra podwójna

Kobiety:

1. ŚLIWKA Zofia (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki) / SKUBA Emilia (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki)
2. LIS Martyna (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki) / DURALAK Daria (MUKS Start Nadarzyn)
3. BRZĘCZEK Eliza (KS Tenis Maxi Plast Ząbki) / GIERACH Katarzyna (KS Tenis Maxi Plast Ząbki)
4. MIRECKA Milena (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki) / ŁAKOMA Maja (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki)

Mężczyźni:

1. STECYSZYN Jakub (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki) / GAWLAS Michał (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki)
2. GŁAZOWSKI Kacper (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki) / MITAS Jacek (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki)
3. PAKUŁA Aleks (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki) / SMOTER Adam (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki)
4. MATYJEK Karol (KS Spójnia Warszawa) / ADAMIAK Jan (KS Spójnia Warszawa)

Gra pojedyncza

Kobiety:

1. LIS Martyna (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki)
2. ŚLIWKA Zofia (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki)
3. RAJKOWSKA Katarzyna (SLKS Olimpijczyk Jeżewo)
4. WIĘCKOWSKA Julia (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki)

Mężczyźni:

1. GŁAZOWSKI Kacper (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki)
2. STECYSZYN Jakub (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki)
3. MITAS Jacek (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki)
4. SMOLIŃSKI Kamil (GKTS Wiązowna)

Do pobrania:

IMW 2023 – kobiety

IMW 2023 – mężczyźni


Najnowsze