Martyna i Miłosz wygrywają III WTK kategorii kadet

Rafał Wereszczaka

Martyna Lis i Miłosz Redzimski (oboje KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki) triumfowali w III Wojewódzkim Turnieju Kwalifikacyjnym Kadetek i Kadetów rozegranym w Gminnej Hali Widowiskowo-Sportowej w Wyszogrodzie. Wraz z finalistami turniejów Katarzyną Trochimiuk (KS Spójnia Warszawa) i Adamem Banasikiem (Bogoria) wywalczyli w ten sposób bezpośredni awans do III Grand Prix Polski Kadetek i Kadetów (31 marca – 2 kwietnia, Luboń, woj. wielkopolskie).

Miejsca na listach startowych III Grand Prix Polski Kadetek i Kadetów, jeszcze przed eliminacjami wojewódzkimi mieli zapewnione: Julia Więckowska (SCKiS Hals Warszawa) oraz Maciej Kubik (KSS Andromeda Warszawa) i Łukasz Sokołowski (KS Spójnia Warszawa). Pozostali z miejsc 3-32 III WTK w kategorii kadet mają jeszcze szansę wywalczenia awansu do III GPP w bezpośrednio poprzedzającym zawody turnieju eliminacyjnym. 

W grach o trzecie miejsca III WTK Kadetek i Kadetów MOZTS Julia Czubakowska (MLUKS Nadwiślanin Płock) wygrała z Oliwią Kornacką (UKS Return Piaseczno) i Jakub Brzezik (Return) pokonał Roberta Czerneckiego (Andromeda).

Klasyfikacja końcowa III WTK Kadetek

Turniej III WTK Kadetek

Klasyfikacja końcowa III WTK Kadetów

Turniej III WTK Kadetów

Najnowsze