Piaseczno zaprasza na 9. Grand Prix

Rafał Wereszczaka

Pod koniec długiego majowego weekendu nadarzy się ostatnia okazja do zdobycia punktów w tegorocznej edycji Grand Prix Piaseczna w tenisie stołowym. Turniej odbędzie się 6 maja i po jego zakończeniu znani będą najlepsi zawodnicy, którzy wezmą udział w czerwcowym turnieju TOP 12.

Jak zawsze w Piasecznie można będzie liczyć na sporą dawkę tenisa stołowego, atrakcyjne nagrody dla najlepszych, losowanie gadżetów. Po raz trzeci odbędzie się także wykład z psychologii sportu dla rodziców, który poprowadzi certyfikowany psycholog sportu Polskiego Komitetu Olimpijskiego, Jagoda Smoleńska.

Restauracja „Szara Eminencja” przygotowała vouchery więc szczęśliwcy, którzy wygrają lunch dla dwóch osób będą mieli możliwość skosztowania potraw o ciekawych smakach w jednej z najlepszych restauracji w Warszawie.

Podczas turnieju rozlosowane zostaną koszulki z autografami dwóch bardzo utytułowanych zawodniczek – Natalii Partyki, wielokrotnej złotej medalistki Igrzysk Paraolimpijskich oraz Katarzyny Grzybowskiej-Franc, dwukrotnej Mistrzyni Polski (2014, 2015).

Gdzie: Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piasecznie

Kiedy: 6 maja 2017 (sobota)

Dzieci i Juniorzy: zgłoszenia do 9:30, start 10:00

Kobiety: zgłoszenia do 10:30, start 11:00

Mężczyźni i Open: zgłoszenia do 12:30, start 13:00

Wykład z psychologii sportu: 10:00, wstęp bezpłatny.

Najnowsze