Ping-pong i psycholog na Grand Prix Piaseczna – aktualizacja

Rafał Wereszczaka

Już 4 marca odbędzie się kolejny turniej z cyklu „Grand Prix Piaseczna” w tenisie stołowym. Dodatkowym wydarzeniem będzie rozpoczęcie cyklu wykładów z zakresu psychologii sportu „Rodzic – najlepsze wsparcie młodego sportowca” prowadzonych przez psycholog sportu, Jagodę Smoleńską. Uwaga, zmiana godzin rozpoczęcia turnieju!

Tym razem na uczestników oprócz ciekawych nagród czeka możliwość bliższego zapoznania się z „ping-pongiem” – coraz bardziej popularną i lubianą alternatywą tenisa stołowego. Nie zabraknie również losowań, w których do wygrania będą atrakcyjne nagrody, a dzięki wsparciu restauracji „Szara Eminencja” i „A la Maison”  najlepsi uczestnicy, oprócz nagród rzeczowych i finansowych, będą mogli wygrać vouchery do restauracji i po wyczerpującym turnieju spróbować wyśmienitego jedzenia. 

Dodatkowym wydarzeniem będzie rozpoczęcie cyklu wykładów z zakresu psychologii sportu „Rodzic – najlepsze wsparcie młodego sportowca” prowadzonych przez psycholog sportu, Jagodę Smoleńską. Wykład rozpocznie się o godzinie 10:00 i potrwa 45 minut. Wstęp na wykład jest bezpłatny.

Turniej odbędzie się 4 marca (sobota) w sali GOSiR w Piasecznie. Kobiety, Dzieci i Juniorzy rozpoczynają rywalizację o 10:00 (zgłoszenia do godziny 9:30), a kategorie Mężczyzn i Open startują o 13:00 (zgłoszenia do godziny 12:30).

Najnowsze