Piotr Grudzień gościem VI Grand Prix Piaseczna

Rafał Wereszczaka

Po rekordowym styczniowym turnieju Grand Prix Piaseczna, w którym udział wzięło 124 zawodników przyszedł czas na turniej numer sześć. Tym razem na uczestników oprócz ciekawych nagród czeka możliwość spotkania z wyjątkowym gościem, złotym medalistą Igrzysk Paraolimpijskich w tenisie stołowym, Piotrem Grudniem. Oprócz złotego medalu w turnieju drużynowym w Londynie, Piotrek zdobył medale także podczas Igrzysk w Pekinie i w Rio.

Zawodnicy będą mieli możliwość rozegrać kilka piłek z mistrzem, przyjrzeć się z bliska medalom z Igrzysk oraz wylosować niespodziankę z prywatnego zbioru medalisty. Podczas turnieju będzie także smacznie – dzięki wsparciu restauracji „Szara Eminencja” i „A la Maison” uczestnicy będą mogli wygrać vouchery do restauracji i po wyczerpującym turnieju spróbować wyśmienitego jedzenia.

Na niespodziankę mogą liczyć również ci zawodnicy, którzy wystąpili we wszystkich pięciu turniejach. Ma być to ukłon ze strony organizatorów w stronę stałych bywalców grających przy pingpongowych stołach w Piasecznie.

Turniej odbędzie się 4 lutego (sobota) w sali GOSiR w Piasecznie. Kobiety, Dzieci i Juniorzy rozpoczynają rywalizację o 10:00 (zgłoszenia do godziny 9:30), a kategorie Mężczyzn i Open startują o 13:00 (zgłoszenia do godziny 12:30).

Najnowsze