Plejada gwiazd zjeżdża do Grodziska Mazowieckiego

Rafał Wereszczaka

W 4. kolejce fazy grupowej ETTU Ligi Mistrzów, zespół Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki podejmie obrońcę tytułu Fakel Gazprom Oremburg. W drużynie z Rosji występują takie gwiazdy światowego tenisa stołowego jak Dima OVTCHAROV, Vladmimir SAMSONOV oraz Jun MIZUTANI. Mecz rozpocznie się o godz. 18.30 w piątek 24 listopada.

Dla drużyny Tomasza Redzimskiego będzie to bardzo ważne spotkanie. Po trzech porażkach grupowych, zawodnicy Bogorii muszą wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności i spróbować pokonać utytułowany zespół z Rosji, jeśli w dalszym ciągu chce walczyć w Europie. Zadanie jednak nie będzie proste, gdyż naprzeciwko Daniel Góraka, Pavla Sirucka, Chaunxi oraz Masakiego Yoshidy, staną wielokrotni medaliści Igrzysk Olimpijskich, mistrzostw świata i mistrzostw Europy. Warto chociażby wspomnieć, że Dima Ovtcharov w ostatnim miesiącu wygrał niezwykle prestiżowy Puchar Świata, gdzie za przeciwnika miał chociażby mistrza olimpijskiego i świata Ma Longa.

Być może dla wielu kibiców tenisa stołowego jest to jedyna okazja by zobaczyć w akcji wspomniane gwiazdy. Dlatego warto być w piątek 24 listopada o godzinie w hali sportowej przy ulicy Westfala 3a by wesprzeć Bogorię dopingiem w starciu z zespołem z Oremburga. Oprócz tenisa stołowego jak zawsze nie zabraknie licznych występów i konkursów z nagrodami.

Najnowsze