Podsumowanie rozgrywek ligowych sezonu 2016/2017 – aktualizacja

Rafał Wereszczaka

Bogoria Grodzisk Maz. mistrzem Polski, SKTS Sochaczew i GLKS Nadarzyn tuż za podium ekstraklasy kobiet (na 4. i 5. miejscu), awans do najwyższych klas rozgrywkowych Spójni Warszawa (mężczyźni) i SCKiS Hals Warszawa (kobiety), awans Victorii Płock do I ligi mężczyzn to w skrócie najważniejsze osiągnięcia ligowe zespołów z województwa mazowieckiego. W ligach MOZTS poznaliśmy już ostatnie rozstrzygnięcie.

Dzięki dobrej postrawie mazowieckich zespołów, na wszystkich szczeblach rozgrywek ligowych, ograniczona została liczba spadających drużyn. Dodatkową szansę utrzymania się w czwartej lidze męskiej w ostatniej chwili uzyskały zespoły SCKiS Hals Wadwicz-M Warszawa i ULKS Kazanów. O tym, kto zostanie na tym szczeblu rozgrywek zadecydował barażowy dwumecz, w którym lepszy okazał się zespół z Kazanowa. To było już ostatnie rozstrzygnięcie w ligach MOZTS dotyczące sezonu 2016/2017.

Poniżej weryfikacje ostatniej fazy rozgrywek drużynowych MOZTS oraz wykaz zespołów uprawnionych do gry na poszczególnych szczeblach ligowych.

II LIGA KOBIET

II LIGA MĘŻCZYZN

III LIGA MĘŻCZYZN

IV LIGA MĘŻCZYZN

V LIGA MĘŻCZYZN

WYKAZ ZESPOŁÓW UPRAWNIONYCH W SEZONIE 2017/2018 
– AKTUALIZACJA 4 LIPCA 

Najnowsze