Podsumowanie turnieju GWIAZDO-PING 2017

Rafał Wereszczaka

Jak co roku w grudniu, IKRTS w Józefowie oraz ICSIR w Józefowie, zorganizowały turniej tenisa stołowego, z którego wpisowe w całości zostało przekazane na pomoc chorym dzieciom z Józefowa, w ramach akcji Gwiazdobranie i Dawanie. Miłym akcentem okazał się turniej amatorów, gdzie po kilku latach przerwy, powrócili dwaj wychowankowie klubu z Józefowa: Artur Soszyński i Mateusz Legat.

Tak jak jazdy na rowerze, tak i gry w popularnego ping-ponga, się nie zapomina. Artur Soszyński zajął 2 miejsce w kategorii Amator, którą to kategorię wygrał właśnie Mateusz Legat.

W kategorii OPEN zwyciężył Michał Murawski, a trzeci był Mateusz Legat, który relacjonował, że kontrola emocji pozwala grać na wyższym poziomie niż parę lat temu, kiedy mocno przeżywał swoje występy.

W młodzikach wygrał Igor Murasicki, drugi był Bartek Sokulski i trzeci Hubert Mucha.

Super wynik zanotowali zawodnicy ARTENGO IKRTS Józefów. Na dziewięć miejsc na podium w trzech kategoriach, sześć wywalczyli wychowankowie Klubu – organizatora zawodów.

Nagrody dla uczestników turnieju ufundowało Integracyjne Centrum Sportu i Rekreacji w Józefowie oraz marka ARTENGO by Decathlon.


Paweł Chułerański
w imienu organizatorów bardzo dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji i przeprowadzenia turnieju. Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom i osobom, które nie grały, ale także wsparły tę cenną lokalną, charytatywną inicjatywę!!!

Udało się zebrać aż 1200 zł, które przekazano potrzebującym.


Wyniki:

Kategoria Młodzik (21 zawodników): 1. Murasicki Igor; 2. Sokulski Bartek; 3. Mucha Hubert; 4. Roztocki Jakub; 5-6. Oklesińska Magda, Owronko Jakub; 7-8. Kielan Jakub, Owronko Mikołaj.

Kategoria Amator (33 zawodników):
1. Legat Mateusz; 2. Soszyński Artur; 3. Piesio Andrzej; 4. Soszyński Wojciech; 5-6. Smoliński Marek; Osiński Tomasz; 7-8. Wypyszyński Wojciech, Dousa Konrad.

Kategoria OPEN (17 zawodników):
1. Murawski Michał 2. Chułerański Paweł 3. Legat Mateusz; 4. Suszycki Rafał; 5-6. Buza Łukasz, Smoliński Kamil; 7-8. Kisiel Jacek, Kozanecki Mateusz.

Najnowsze