Startuje XXII edycja Grand Prix Piaseczna, niedziela, 29 września

Rafał Wereszczaka

W najbliższą niedzielę swoją inaugurację będzie miała XXII edycja Grand Prix Piaseczna w tenisie stołowym. Impreza cieszy się w ostatnich latach bardzo dużą popularnością. W zeszłorocznych rozgrywkach wzięło udział prawie 550 osób. Podobnie jak w latach ubiegłych turniej skierowany jest niemal do wszystkich chętnych, którzy będą rywalizować w ośmiu kategoriach (cztery kategorie dziecięce, kobiety, amatorzy, open oraz gry deblowe). Turnieje odbywają się raz w miesiącu a zwieńczeniem cyklu jest czerwcowy turniej TOP-12, w którym grają najlepsi zawodnicy z klasyfikacji generalnej (liczone są wyniki z 6 najlepszych turniejów).

Co czeka na zawodników 29 września? Oprócz rywalizacji przy stole będzie okazja spotkać się z utytułowanym tenisistą stołowym, Marcinem Kusińskim, dwukrotnym indywidualnym mistrzem Polski oraz 13-krotnym zdobywcą drużynowego mistrzostwa Polski. Dwa z tych tytułów Kusiński zdobył reprezentując KS Piaseczno w latach 1997-1998. Będzie to wielki powrót do przeszłości naznaczonej wieloma sukcesami. Możliwość sparringu z tak utytułowanym zawodnikiem oraz równie utytułowanym trenerem, będzie dodatkową atrakcją dla uczestników.

Jak co miesiąc odbędzie się losowanie nagród, voucherów do restauracji „Szara Eminencja”, sprzętu sportowego oraz niespodzianki od gościa specjalnego. Ponadto najmłodsi będą mogli posilić się pyszną pizzą, a najlepsi otrzymają nagrody o łącznej wartości 2500 złotych.

Kiedy: 29 września 2019 (niedziela)

Gdzie: Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji ul. Sikorskiego 20 w Piasecznie

Kategorie: Dzieci, Dzieci-PRO, Junior, Junior-PRO, Amatorzy start godz: 10:00 ; zapisy do godz:  9:30

Kategorie: Kobiety, Open, Gry Podwójne start godz: 13:00 zapisy do godz: 12:30

Losowanie nagród godz: 12:30

Najnowsze