Terminy finałow Warszawskiej Olimpiady Młodzieży i pierwszego posiedzenia Zarządu nowej kadencji

Rafał Wereszczaka

Znane są już terminy finałowej serii rozgrywek Warszawskiej Olimpiady Młodzieży – Mistrzostw Warszawy. Turnieje, których organizatorem jest Szkolny Związek Sportowy Warszawy i Województwa Mazowieckiego, finansowane są ze środków Miasta Stołecznego Warszawa. Wyznaczona została też data i miejsce pierwszego posiedzenia Zarządu Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego w nowej kadencji 2016-2020. Odpowiednie komunikaty niebawem ukażą się na stronie Związku.

Finał WOM w kategorii młodziczek i młodzików odbędzie się już we wtorek 13 września. Zawody wystartują o godz. 16.15. W piątek 16 września również o godzinie 16.15 rozpoczną się finały w kategorii kadet (junior młodszy). Finały młodzików i kadetów w wyżej podanych terminach rozegrane zostaną tylko w konkurencji gier pojedynczych. Finały gry podwójnej w tych kategoriach wiekowych odbędą się w terminie późniejszym. Juniorki i juniorzy rozegrają swoje finaly w piątek 23 września (start 16.15), a rywalizować będą tego dnia zarówno w grze pojedynczej, jak i w grze podwójnej. Na turnieje finałowe we wszystkich kategoriach wiekowych organizator zaprasza do hali KS Spójnia przy ulicy Wybrzeże Gdyńskie 2.

UWAGA! W turniejach finałowych obowiązuje podział na kategorie wiekowe z sezonu 2015/2016, tak jak w trzech poprzednich rzutach WOM. Zatem zawodniczki/zawodnicy, którzy po wakacjach zmienili kategorię wiekową na starszą, w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży wciąż grają w swojej „starej” kategorii. Również w przypadku zmiany klubu, zawodniczki/zawodnicy będą reprezentować barwy klubów, które reprezentowali w sezonie 2015/2016.

Komunikaty Organizacyjne finałów Warszawskiej Olimpiady Młodzieży będą się ukazywać sukcesywnie w dziale „Komunikaty” na stronie www.mzts.pl

Również w siedzibie KS Spójnia Warszawa, przy ulicy Wybrzeże Gdyńskie 2, odbędzie się pierwsze, wyjazdowe posiedzenie Zarządu MZTS nowej kadencji. Rozpocznie się o godzinie 18.00 we wtorek 13 września. 

Najnowsze