Top 12 edycji XXIV Grand Prix Piaseczna już 17 grudnia

Rafał Wereszczaka

UKS Return Piaseczno zaprasza „najlepszych z najlepszych” uczestników XXIV edycji Grand Prix Piaseczna do udziału w Turnieju TOP 12. Zawody odbędą się w sobotę 17 grudnia w hali GOSiR Piaseczno. przy ul. Sikorskiego 20. Turnieje Grand Prix Piaseczna w tenisie stołowym są wspierane przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego.

Turnieje Grand Prix Piaseczna od lat cieszą się rosnącą popularnością i przyciągają do stołów coraz większą liczbę pasjonatów gry w tenisa stołowego. Tegoroczna edycja okazała się rekordowa, łącznie w zawodach sklasyfikowano 715 zawodników, a największa frekwencja podczas jednego turnieju wyniosła 300 uczestników.

Fenomen turnieju polega na tym, że kategorie dla siebie znajdą wszyscy – dzieci i dorośli, amatorzy i profesjonaliści. W tegorocznej edycji dodatkiem do każdego turnieju były konkursy z nagrodami dla dzieci. To sprawiło, że halę Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piasecznie odwiedzały dzieci z całego województwa mazowieckiego. W rywalizacji dorosłych udział brali zawodnicy także z województw lubelskiego, łódzkiego, świętokrzyskiego czy warmińsko-mazurskiego. Wśród nich byli nawet zawodnicy występujący w Superlidze (najwyższej klasie rozgrywkowej mężczyzn w tenisie stołowym).

W sobotę 17 grudnia odbędzie się turniej TOP-12, w którym udział wezmą najlepsi z najlepszych. Prawo gry w turnieju ma dwunastu najlepszych zawodników, którzy przez cały rok zdobyli najwyższą liczbę punktów w klasyfikacji generalnej. Rywalizować będą o atrakcyjne nagrody oraz tytuł najlepszego zawodnika turnieju. Podczas zawodów przewidziane jest również wręczenie nagród za czołowe miejsca w klasyfikacji generalnej. Nowością będzie również turniej partnerów wspierających turniej. Do stołów staną przedstawiciele m.in.GOSiRu, Gminy Piaseczno oraz firm wspierających imprezę – Decathlon Piaseczno, restauracja Szara Eminencja. Początek turnieju o godzinie 10:00.

Kiedy: 17.12.2022r. (sobota)

Gdzie: Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piasecznie, ul. Sikorskiego 20

Najnowsze