Turniej Niebieska Gwiazdka, Maków Maz., 15 grudnia

Rafał Wereszczaka

ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki, Komenda Powiatowa Policji w Makowie Mazowieckim oraz Burmistrz Miasta Maków Maz – Tadeusz Ciak serdecznie zapraszają na Charytatywny Turniej Tenisa Stołowego który odbędzie się 15 grudnia 2018r. (sobota) o godz. 14.00 w powiatowej hali sportowo – widowiskowej przy LO im. Marii Curie Skłodowskiej w Makowie Maz, ul.Kopernika 2. Kategorie: AMATOR – godz. 14:00 (zawodnicy bez licencji PZTS), OPEN – godz. 15:00.

Drodzy Koledzy i Koleżanki z rakietkami… Przed nami magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia… czas spotkań z bliskimi przy Wigilijnym stole pełnym przysmaków (kapusta z grzybami, pierogi, karp, makowce, pierniki i wiele innych cudownych rzeczy… po prostu można się rozmarzyć)… jednak nie dla wszystkich ;/ Wśród nas jest wiele osób, które mogą niestety tylko pomarzyć o takich świętach… w związku z tym narodził się pomysł dołączenia do projektu „Niebieska Gwiazdka” organizowanym po raz drugi przez KPP w Makowie Mazowieckim.

Serdecznie zapraszamy na Charytatywny Turniej Tenisa Stołowego który odbędzie się 15 grudnia 2018r. (sobota) o godz. 14.00 w powiatowej hali sportowo-widowiskowej przy LO im. Marii Curie Skłodowskiej w Makowie Maz, ul.Kopernika 2.

Zgłoszenia do turnieju będą przyjmowane w dniu rozgrywania turnieju od godz. 13:00

Turniej zostanie rozegrywany w kategoriach:

AMATOR – godz. 14:00 (zawodnicy bez licencji PZTS)
OPEN – godz. 15:00

zgodnie z przepisami PZTS systemem pucharowym do 2 przegranych.

Wstęp wolny – Organizatorzy nie określają dokładnej kwoty wpisowego, jednakże każdy uczestnik według uznania może „wrzucić do puszki” dowolną kwotę. Zebrane środki zostaną przekazane na konto Fundacji „O uśmiech Dziecka”

ORGANIZATORZY:
ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki
Komenda Powiatowa Policji w Makowie Mazowieckim
Burmistrz Miasta Maków Maz – Tadeusz Ciak

NAGRODY:
miejsca I-III – puchary, dyplomy, nagrody rzeczowe

Uczestnikom zapewniamy: kawę, herbatę, przystawki oraz ciepły poczęstunek.

Organizator nie ponosi odpowiedzialności: za rzeczy zagubione lub pozostawione w szatni , kontuzje, wypadki, problemy zdrowotne uczestników podczas trwania zawodów. Ubezpieczenie oraz dojazd zawodników na koszt własny.

Dodatkowe informacje:
Kaszuba Grzegorz – 570 060 071

Najnowsze