Zaproszenie na konferencję Imperium Tenisa Stołowego

Rafał Wereszczaka

Gildia Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w drugiej konferencji metodyczno-szkoleniowej „Imperium Tenisa Stołowego”, która odbędzie się w niedzielę 9 września w parku rekreacyjno-sportowym fairPlayce w Poznaniu.

Konferencja to praktyczne warsztaty z treningu technicznego w połączeniu z krótkimi wykładami na temat żywienia oraz radzenia sobie ze stresem w tenisie stołowym.

Zaproszenie skierowane jest do trenerów, instruktorów, zawodników, nauczycieli wychowania fizycznego wszystkich poziomów edukacyjnych.

Konferencję poprowadzą:
Hubert Spychała, uczestnik programu FUNdamenty, trener II klasy
Szymon Galas, instruktor tenisa stołowego, doktorant z Akademii Wychowania Fizycznego im E. Piaseckiego w Poznaniu

Goście specjalni:
Wang Zeng Yi – były mistrz Europy w grze podwójnej, olimpijczyk z Rio i Londynu, reprezentant Polski i zawodnik Superligi,
Marek Chrabąszcz – trener klasy mistrzowskiej I-ligowego zespołu kobiet MKS Rokita Brzeg Dolny oraz dyplomowany nauczyciel wychowania fizycznego w Zespole Szkół Zawodowych w Brzegu Dolnym.
Karolina Chlebosz – psycholog sportowy, współautorka książki pt. „Trening mentalny”, autorka wielu publikacji naukowych, doktorantka Akademii Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego w Poznaniu.

Termin i miejsce:

9. września 2018 r.
Park rekreacyjno sportowy fairPlayce w Poznaniu

Więcej informacji na Facebooku

Najnowsze