Zaproszenie na kurs na sędziego tenisa stołowego

Agata Biesaga

Kolegium Sędziów oraz Wydziału Rozgrywek Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego zapraszają do wzięcia udziału w kursie sędziowskim organizowany przez Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego. Ukończenie kursu oraz pozytywne zaliczenie egzaminu końcowego umożliwi m.in. sędziowanie na szczeblu wojewódzkim rozgrywek z cyklu WTK oraz rozgrywek ligowych organizowanych przez MZTS.

Kurs odbędzie się w dniach 18 – 19 września 2014 roku (części teoretyczna), 21 września 2014 roku (zajecia praktyczne), 26 września 2014 roku (egzamin końcowy).

Część teoretyczna oraz egzamin końcowy przeprowadzony będzie w Sali Prezydialnej Polskiego Związku tenisa Stołowego przy ul. Mokotowskiej 24 w Warszawie.

Natomiast niedzielne zajęcia praktyczne odbędą się w Wyszogrodzkiej hali sportowej przy ul. Niepodległości 11, podczas rozgrywania I Wojewódzkiego Turnieju Kwalifikacyjnego Juniorek i Juniorów.

Zgłoszenie uczestnictwa w kursie na sędziego tenisa stołowego należy przesłać w terminie do dnia 15 września 2014 roku do godz. 21:00 na adres e-mail: mzts@mzts.pl

Materiały do pobrania

1. Kurs na sędziego tenisa stołowego – komunikat organizacyjny

Najnowsze