Ziemkiewicz, Kurowski, Więckowska, Klimczak, Witkowski i Murawski mistrzami

Rafał Wereszczaka

Wiktoria Ziemkiewicz (GLKS Nadarzyn), Kamil Kurowski (KS Spójnia Warszawa) w grach pojedynczych, Julia Więckowska z Moniką Klimczak (obie SCKiS Hals Warszawa) oraz Antoni Witkowski (niestowarzyszony) z Michałem Murawskim (Spójnia) w grach podwójnych zdobyli tytuły mistrzów województwa mazowieckiego 2017 w kategorii senior.

Medala ponadto zdobyli – w grach pojedynczych: Aleksandra Paruszewska (ULKS Tęcza Budki Piaseckie) – srebrny i awans do 85. Mistrzostw Polski w kat. senior, Antoni Witkowski – srebrny, Monika Klimczak i Michał Murawski – brązowe. W grach podwónych: Wiktoria Ziemkiewicz z Weroniką Bożek (Nadarzyn) oraz Kamil Kurowski z Arturem Danielem (Spójnia) – srebrne i Paulina Draniak z Anną Wereszczaka (obie Nadarzyn) oraz Olaf Pieczynin z Pawłem Barnasiem (obaj SKS 40 Warszawa) – brązowe.

Awans do 85. Mistrzostw Polski Seniorów wywalczyli w turnieju eliminacyjnym Kamil Kurowski i Filip Szymański (niestowarzyszony).

Klasyfikacja końcowa turnieju singla Indywidualnych Mistrzostw Województwa Seniorek

Turniej singla Indywidualnych Mistrzostw Województwa Seniorek

Klasyfikacja końcowa Eliminacji do Mistrzostw Polski Seniorów

Turniej Eliminacji do Mistrzostw Polski Seniorów

Klasyfikacja końcowa turnieju singla Indywidualnych Mistrzostw Województwa Seniorów

Turniej singla Indywidualnych Mistrzostw Województwa Seniorów

Klasyfikacja końcowa turnieju deblowego Indywidualnych Mistrzostw Województwa Seniorek

Turniej deblowy Indywidualnych Mistrzostw Województwa Seniorek

Klasyfikacja końcowa turnieju deblowego Indywidualnych Mistrzostw Województwa Seniorów