Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Aktualności
27.09.2016
Drugi turniej Grand Prix Piaseczna
Dziewiętnasta edycja rozgrywanego w Piasecznie turnieju tenisa stołowego ma być przełomowa i przynieść wiele radości biorącym udział zawodnikom. W turnieju, w którym udział może wziąć udział niemal każdy (od dzieci po profesjonalistów) nie zabraknie atrakcji. Organizatorzy zapraszają w sobotę już na drugi turniej nowego cyklu.
27.09.2016
Rozgrywki ligowe czas zacząć!
W pierwszy weekend października ruszają rozgrywki ligowe prowadzone przez Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego. W sezonie 2016/17 większych zmian nie ma w stosunku do poprzednich lat. W II lidze kobiet zagra 6 zespołów, w II i III lidze mężczyzn - po 12 drużyn, dwie grupy czwartej ligi liczą razem 24 ekipy. Zwiększeniu do 24 (w poprzednim sezonie 17) uległa liczba zespołów w dwóch grupach V ligi. Rośnie zatem zainteresowanie rozgrywkami drużynowymi na Mazowszu. W sezonie 2016/17 będziemy emocjonować się rozgrywkami, w których udział bierze aż 78 ekip!
25.09.2016
Czubakowska i Redzimski na podium I Grand Prix Polski
Julia Czubakowska (MLUKS Nadwiślanin Płock) i Miłosz Redzimski (KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki) stanęli na najniższych stopniach podium I Grand Prix Polski Młodziczek i Młodzików. W Jarosławiu (woj. podkarpackie), gdzie odbyły się zawody, zagrało aż 25 zawodniczek i zawodników z Mazowsza, z których tylko sześcioro nie przebiło się z turnieju eliminacyjnego do turnieju grupowego. Wyjazd "limitowców" i czwórki, która zakwalifikowała się do turnieju bezpośrednio z mazowieckich eliminacji, uzyskał dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego.
23.09.2016
Medale Mistrzostw Warszawy w kategorii junior rozdane
Agata Zakrzewska (SCKiS Hals Warszawa) oraz Kacper Moliński (KS Spójnia Warszawa) w grze pojedynczej, Agata Zakrzewska i Paulina Sztuka (Hals) oraz Kacper Moliński i Jan Klepko (Spójnia) w grze podwójnej i Agata Zakrzewska z Łukaszem Jamorskim (Hals) w grze mieszanej (mikście) zostali mistrzami Warszawy 2016 w kategorii junior. Turniej mistrzowski odbył się w hali KS Spójnia Warszawa. Projekt - Warszawską Olimpiadę Młodzieży w relacji klubowej, w ramach której przeprowadzono zawody, współfinansuje miasto stołeczne Warszawa.
22.09.2016
Mistrzostwa Warszawy w kategorii junior czas zacząć
Agata Zakrzewska (SCKiS Hals Warszawa) i Kacper Moliński (KS Spójnia Warszawa) byli najwyżej rozstawieni do losowania turniejów Mistrzostw Warszawy w grze pojedynczej w kategorii junior. Zawody rozpoczną się w piątek, 23 września o godz. 16.15 w hali KS Spójnia przy ul. Wybrzeże Gdyńskie 2. Rywalizacja toczyć się będzie także w grze podwójnej dziewcząt i chłopców oraz w mikście (zapisy na miejscu). Projekt jest współfinansowany przez miasto stołeczne Warszawa.
22.09.2016
#Ping-Pongowy Nowy Świat 2016
LOTTO Superliga – organizator plenerowej akcji #Ping-Pongowy Nowy Świat 2016 - serdecznie zaprasza Kluby Tenisa Stołowego do aktywnego udziału w wydarzeniu, które odbędzie się w dniach 24-25 września 2016, godz. 11.00 – 19.00 oraz 1-2 października 2016, godz. 10.00 – 19.00
22.09.2016
TURNIEJ TOYOTY C-HR. PULA NAGRÓD 3000 ZŁ
Białostocki dealer toyoty i zarazem sponsor naszego klubu - firma Toyota Białystok, przygotował dla zawodników i kibiców UKS Dojlidy nie lada niespodziankę. Otóż 1 października 2016 - w dniu inauguracji Superligi w Białymstoku odbędzie się turniej, gdzie uwaga... pula nagród wyniesie 3.000 zł! Dodatkowo za 1 miejsce w kategorii Amator zwycięzca dostanie na weekend zatankowany do pełna samochód Toyota!
20.09.2016
Poszukiwany trener
Zarząd UKS 122 Białołęka poszukuje trenera do początkującej grupy 7-10 zawodników. Zajęcia dwa razy w tygodniu na korytarzu szkoły. Zupełna rekreacja i zabawa bez zadęcia na wyniki. Warunki finansowe do omówienia z Prezesem Markiem Zielińskim – tel 504 566 971, e-mail prezes@uks112.pl. Adres klubu na stronie www.uks112.pl
20.09.2016
Trwa druga edycja programu stypendialnego Funduszu Natalii Partyki
Fundusz Natalii Partyki w partnerstwie z siecią Biedronka uruchomił drugą edycję programu stypendialnego dla młodych zdolnych sportowców borykających się z trudnościami w rozwoju kariery. Ten wyjątkowy program wspiera młodych, utalentowanych ludzi, którzy szukają dofinansowania treningów lub startu w zawodach. Każde stypendium w ramach funduszu to 10 000 na realizację jasno sprecyzowanych celów sportowych.
18.09.2016
Draniak i Kubik zwycięzcami I WTK w kategorii junior
Paulina Draniak (GLKS Nadarzyn) wśród dziewcząt i Maciek Kubik (KKS Andromeda Warszawa) wśród chłopców okazali się najlepsi w I Wojewódzkim Turnieju Kwalifikacyjnym do mistrzostw Polski juniorów. Miejsca na liście startowej I Grand Prix Polski Juniorek i Juniorów wywalczyli także Aleksandra Paruszewska (ULKS Tęcza Budki Piaseckie) i Adrian Majchrzak (Nadarzyn).
Komunikaty