Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Aktualności
26.04.2015
Martyna Lis i Mikołaj Kiciński Mistrzami Województwa Młodzików
Do Martyny Lis (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki) i Mikołaja Kicińskiego (GLKS Nadarzyn) powędrowały tytuły Indywidualnych Mistrzów Województwa Młodzików w tenisie stołowym. Turniej podsumowujący sezon w tej kategorii wiekowej został rozegrany w Warszawie.
25.04.2015
Lena Giermasińska i Miłosz Redzimski Mistrzami Województwa Skrzatów
Do Leny Giermasińskiej (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki) i Miłosza Redzimskiego (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki) powędrowały tytuły Indywidualnych Mistrzów Województwa Skrzatów w tenisie stołowym. Turniej podsumowujący sezon w tej kategorii wiekowej został rozegrany w Warszawie.
25.04.2015
Aleksandra Paruszewska i Artur Michalczyk Mistrzami Województwa Kadetów
Do Aleksandry Paruszewskiej (ULKS TĘCZA Budki Piaseckie) i Artura Michalczyka (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki) powędrowały tytuły Indywidualnych Mistrzów Województwa Kadetów w tenisie stołowym. Turniej podsumowujący sezon w tej kategorii wiekowej został rozegrany w Warszawie.
24.04.2015
W weekend: Indywidualne Mistrzostwa Mazowsza w kat. Młodzik, Kadet i Skrzat
Na najbliższą sobotę w kalendarzu Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego zaplanowane zostały Indywidualne Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego w kategoriach Kadet i Skrzat, miejscem zmagań będzie hala sportowa w Warszawie, przy ul. Ossowskiego 25. Natomiast dzień później w tej samej hali o medale powalczą najlepsi zawodnicy z województwa mazowieckiego w kategorii Młodzik.
21.04.2015
Letnie obozy Kadry Wojewódzkiej Młodzików
Zarząd Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego wraz z Unią Związków Sportowych Warszawy i Województwa Mazowieckiego zapraszają do udziału w letnich obozach szkoleniowych Kadry Wojewódzkiej Młodzików w tenisie stołowym.
18.04.2015
Magdalena Przesmycka i Jakub Jędrzejczak Mistrzami Warszawy Juniorow
Zwycięstwem Magdaleny Przesmyckiej (SCKiS HALS Warszawa) i Jakuba Jędrzejczaka (KS SPÓJNIA Warszawa) zakończyły się rozgrywane w Warszawie, Mistrzostwa Warszawy w grach pojedynczych Juniorów.
16.04.2015
Agata Zakrzewska i Mikołaj Szaliński Mistrzami Warszawy Kadetów
Zwycięstwem Agaty Zakrzewskiej (SCKiS HALS Warszawa) i Mikołaja Szalińskiego (SCKiS HALS Warszawa) zakończyły się rozgrywane w Warszawie, Mistrzostwa Warszawy w grach pojedynczych Kadetów.
14.04.2015
Julia Więckowska i Łukasz Sokołowski Mistrzami Warszawy Młodzików
Zwycięstwem Julii Więckowskiej (SCKiS HALS Warszawa) i Łukasza Sokołowskiego (KS SPÓJNIA Warszawa) zakończyły się rozgrywane w Warszawie, Mistrzostwa Warszawy w grach pojedynczych Młodzików.
14.04.2015
Rozpoczyna się walka o baraże o 1 ligę mężczyzn
Rozgrywki 2 Ligi Mężczyzn w tenisie stołowym wkraczają w decydującą fazę. 18 i 19 kwietnia 2015 roku odbędą się pierwsze mecze półfinałowe z udziałem drużyn KS SPÓJNIA Warszawa, UKS VICTORIA REPRO Płock, UKS RETURN Piaseczno i LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński. Kto awansuje do baraży o 1 ligę mężczyzn, a kto odłoży marzenia o grze w tych rozgrywkach na przyszły sezon?
13.04.2015
SKTS Sochaczew zwycięzcą Drużynowego Pucharu Polski Kobiet
SKTS Sochaczew zwyciężyła tegoroczną rywalizację o Drużynowy Puchar Polski Kobiet w tenisie stołowym. W turnieju finałowym podopieczni trenera Bronisława Gawrylczyka okazali się lepsi od ekip: KTS OPTIMA Lublin, MRKS Gdańsk oraz LUKS Chełmno.
Komunikaty