Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Aktualności
01.03.2015
Natalia Draniak i Robert Czernecki wygrali III WTK Młodzików
Zwycięstwem Natalii Draniak (GLKS Nadarzyn) i Roberta Czerneckiego (SCKiS HALS Warszawa) zakończył się rozgrywany w Konstancinie Jeziorna, III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Młodzików.
27.02.2015
W weekend: III cykl WTK w Młodzik
Na najbliższą niedzielę w kalendarzu Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego zaplanowany został III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny w kategoriach Kadetek, miejscem zmagań będzie hala sportowa w Konstancinie Jeziorna, przy ul. Żeromskiego 15.
23.02.2015
SM: BOGORIA Grodzisk Mazowiecki podejmie Dekorglass Działdowo
To będzie ostatni mecz sezonu zasadniczego w Grodzisku Mazowieckim. Już 25 lutego tenisiści stołowi Dartomu Bogorii zmierzą się z Dekorglassem Działdowo w ramach 15. kolejki Wschodzący Białystok Superligi Mężczyzn.
22.02.2015
Monika Żbikowska i Daniel Górak Mistrzami Województwa Seniorów
Do Moniki Żbikowskiej (GLKS Nadarzyn) i Daniela Góraka (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki) powędrowały tytuły Indywidualnych Mistrzów Województwa Seniorów w tenisie stołowym. Turniej podsumowujący sezon w tej kategorii wiekowej został rozegrany w Warszawie.
21.02.2015
W weekend: Indywidualne Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Seniorek i Seniorów
Na najbliższą niedzielę w kalendarzu Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego zaplanowane zostały Indywidualne Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego w kategoriach Senior, miejscem zmagań będzie hala sportowa w Warszawie, przy ul. Króla Maciusia 5.
21.02.2015
Zofia Śliwka i Dawid Budzich wygrali III WTK Skrzatów
Zwycięstwem Zofii Śliwki (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki) i Dawida Budzicha (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki) zakończył się rozgrywany w Wyszogrodzie, III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Skrzatów.
21.02.2015
Aleksandra Paruszewska i Artur Michalczyk wygrali III WTK Kadetów
Zwycięstwem Aleksandry Paruszewskiej (ULKS TĘCZA Budki Piaseckie) i Artura Michalczyka (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki) zakończył się rozgrywany w Wyszogrodzie, III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Kadetów.
19.02.2015
W weekend: III cykl WTK w kategorii Skrzat i Kadet
Na najbliższą sobotę w kalendarzu Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego zaplanowany został III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny w kategoriach Skrzat i Kadet, miejscem zmagań będzie hala sportowa w Wyszogrodzie, przy ul. Niepodległości 11.
17.02.2015
Medaliści Indywidualnych Mistrzostw Województwa Mazowieckiego
Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego ma przyjemność zaprezentować nowość na stronie mzts.pl, zestawienie medalistów Indywidualnych Mistrzostw Województwa Mazowieckiego wraz klasyfikacją medalową klubów uczestniczących w tych rozgrywkach.
12.02.2015
KS SPÓJNIA Warszawa zwycięzcą Drużynowy Puchar Polski Mężczyzn na szczeblu województwa mazowieckiego
KS SPÓJNIA Warszawa zwyciężyła w meczu finałowym Drużynowego Pucharu Polski Mężczyzn na szczeblu województwa mazowieckiego, który rozegrano 12 lutego 2015 roku w Wiązownie. Wyższość drużyny z Warszawy uznać musieli zawodnicy GKTS Wiązowna przegrywając w stosunku 4:1.