Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Aktualności
26.05.2016
Najlepsi z Mazowsza zagrają w 2016 Polish Junior & Cadet Open - ITTF Premium Junior Circuit
Agata ZAKRZEWSKA, Julia WIĘCKOWSKA, Martyna LIS, Anna WERESZCZAKA, Łukasz SOKOŁOWSKI, Maciej KUBIK, Artur MICHALCZYK, Jakub MISZKURKA i Dominik BOROWSKI zagrają w międzynarodowym turnieju 2016 Polish Junior & Cadet Open - ITTF Premium Junior Circuit, który w dniach 25 - 29 maja 2016 roku odbędzie się w COS Cetniewo.
21.05.2016
Wiktoria Serafin i Mateusz Zalewski Mistrzami Województwa Żaków
Do Wiktorii Serafin (IKTS BROŃ Radom) i Mateusza Zalewskiegoa (KS SOKÓŁ Serock) powędrowały tytuły Indywidualnych Mistrzów Województwa Żaków w tenisie stołowym. Turniej podsumowujący sezon w tej kategorii wiekowej został rozegrany w Warszawie.
19.05.2016
W weekend: IMW Żaków
Na najbliższą sobotę w kalendarzu Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego zaplanowane zostały Indywidualne Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Żaczek i Żaków, miejscem zmagań będzie hala sportowa w Warszawie przy ul. Zoltana Balo 1.
19.05.2016
Szkoła Podstawowa nr 20 w Płocku i Szkoła Podstawowa nr 72 w Piasecznie zwycięzcami XVIII MIMS
Do Szkoły Podstawowej nr 20 w Płocku w kategorii dziewcząt i Prywatnej Szkoły Podstawowej nr 72 w Piasecznie wśród chłopców powędrowały tytuły Mistrzów XVIII Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych w tenisie stołowym. Turniej podsumowujący sezon w tej kategorii wiekowej został rozegrany w Jeżewie.
17.05.2016
Gimnazjum w Szymanowie i Gimnazjum nr 2 w Grodzisku Mazowieckim zwycięzcami XVIII MIMS
Do Gimnazjum w Szymanowie w kategorii dziewcząt i Gimnazjum nr 2 w Grodzisku Mazowieckim wśród chłopców powędrowały tytuły Mistrzów XVIII Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej Szkół Gimnazjalnych w tenisie stołowym. Turniej podsumowujący sezon w tej kategorii wiekowej został rozegrany w Nadarzynie.
16.05.2016
We wtorek i środę XVIII Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych i Gimnazjów
Na najbliższy wtorek i środę w kalendarzu Szkolnego Związku Sportowego Warszawy i Województwa Mazowieckiego zaplanowane zostały XVIII Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych i Gimnazjów, miejscem zmagań będą hala sportowa Publicznej Szkoły Podstawowej w Jeżewie (k. Sierpca) oraz Gimnazjum im. Jana Pawła II w Nadarzynie.
06.05.2016
Letnie obozy Kadry Wojewódzkiej Młodzików i Kadetów
Mazowiecki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego przedstawia listę osób zgłoszonych na letnie obozy Kadry Wojewódzkiej Młodzików i Kadetów.
01.05.2016
Zofia Śliwka i Dawid Budzich Mistrzami Województwa Skrzatów
Do Zofii Śliwki (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki) i Dawida Budzicha (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki) powędrowały tytuły Indywidualnych Mistrzów Województwa Skrzatów w tenisie stołowym. Turniej podsumowujący sezon w tej kategorii wiekowej został rozegrany w Warszawie.
01.05.2016
Julia Więckowska i Łukasz Sokołowski Mistrzami Województwa Kadetów
Do Julii Więckowskiej (SCKiS HALS Warszawa) i Łukasza Sokołowskiego (KS SPÓJNIA Warszawa) powędrowały tytuły Indywidualnych Mistrzów Województwa Kadetów w tenisie stołowym. Turniej podsumowujący sezon w tej kategorii wiekowej został rozegrany w Warszawie.
30.04.2016
Julia Czubakowska i Robert Czernecki Mistrzami Województwa Młodzików
Do Julii Czubakowskiej (MLUKS NADWIŚLANIN Płock) i Roberta Czerneckiego (SCKiS HALS Warszawa) powędrowały tytuły Indywidualnych Mistrzów Województwa Młodzików w tenisie stołowym. Turniej podsumowujący sezon w tej kategorii wiekowej został rozegrany w Warszawie.
Komunikaty