Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Aktualności
09.12.2016
W sobotę Ogólnopolskie Grand Prix Turniejów Rodzinnych
W sobotę, 10 grudnia w hali sportowej przy ul. Króla Maciusia 5 w Warszawie odbędzie się druga edycja Grand Prix Turniejów Rodzinnych w tenisie stołowym. Zawody rozgrywane są w dwóch kategoriach wiekowych. Do udziału w turnieju zaprasza organizator - Stowarzyszenie SCKiS Hals Warszawa.
08.12.2016
Bezpłatne szkolenie dla nauczycieli ABC Tenisa Stołowego na lekcjach WF
KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki we współpracy z Gminą Grodzisk Mazowiecki zaprasza na bezpłatne Szkolenie dla Nauczycieli, pod nazwą ABC Tenisa Stołowego na Lekcjach Wychowania Fizycznego. Dla chętnych zaplanowano dwa terminy - 22.12.2016 (czwartek) i 14.01.2017 (sobota) w godzinach 9.00-13.00. Zgłoszenia na wybrany termin do 19 grudnia, kontakt i adres mail znajdują się na plakacie.
07.12.2016
60. finał najstarszego mazowieckiego turnieju, Memoriał red. J. Strzałkowskiego już w sobotę
Dorota Sass (GLKS Nadarzyn) i Dominik Rojek (MKS Pogoń Siedlce) w kategorii szkół podstawowych grup młodszych, Amelia Kotarska i Bartłomiej Szołkowski (oboje UKS Return Piaseczno) grupach starszych oraz Aleksandra Paruszewska (ULKS Tęcza Budki Piaseckie) i Kacper Moliński (KS Spójnia Warszawa) będą najwyżej rozstawieni w 60. już finale, najstarszego turnieju tenisa stołowego na Mazowszu. Memoriał red. Janusza Strzałkowskiego rusza w sobotę w Wyszogrodzie o godz. 10.00. Organizator dysponuje dzikimi kartami, dodatkowe zgłoszenia w czwartek do godziny 14.00. Projekt jest współfinansowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego.
07.12.2016
ŁÓDZKA GWIAZDKA 2016
ZSO r 1 w Łodzi oraz MKS Jedynka Łódź zapraszają do udziału w XVI Ogólnopolskim Świątecznym Turnieju Szkół w Tenisie Stołowym. Zawody w konkurencjach: gra pojedyncza dziewcząt (4), gra pojedyncza chłopców (6) odbędą się w Łodzi od 17 do 19 grudnia 2016 r.
07.12.2016
I Ogólnopolski Świąteczny TTS Kraśnik 2016
Ministerstwo Sportu i Turystyki, miasto Kraśnik, Zespół Placówek Oświatowych nr 2 w Kraśniku, Szkolny Klub Tenisa Stołowego "Dwójka" Kraśnik zapraszają do udziału w I Ogólnopolskim Świątecznym Turnieju Tenisa Stołowego Kraśnik 2016 w kategoriach żaków, młodzików, kadetów. Zawody odbędą się w Kraśniku (województwo lubelskie) 17 i 18 grudnia (sobota - niedziela).
07.12.2016
W niedzielę GWIAZDO-PING Turniej Tenisa Stołowego
Integracyjne Centrum Sportu i Rekreacji w Józefowie i Integracyjny Klub Rozwoju Tenisa Stołowego w Józefowie zapraszają w niedzielę 11 grudnia na GWIAZDO-PING Turniej Tenisa Stołowego. W każdej kategorii (szkoła podstawowa 2004 i młodsi, gimnazjum - rocznik 2001 i młodsi, amator - nie grający nigdy w rozgrywkach ligowych, open) wpisowe 15 zł od zawodnika w całości przeznaczone dla chorych dzieci z Józefowa w ramach akcji „Gwiazdobranie i dawanie".
06.12.2016
Julia i Maciej wygrywają drugi cykl WOM w kategorii kadet
Julia Więckowska (SCKiS Hals Warszawa) i Maciej Kubik (KSS Andromeda Warszawa) byli najlepsi w rywalizacji kadetek i kadetów w drugim cyklu Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w relacji klubowej. Medalowe pozycje zajęli kolejno: Natalia Malczewska (Hals) i Katarzyna Trochimiuk (KS Spójnia Warszawa) wśród dziewcząt oraz Wojciech Gabler i Robert Czernecki (obaj Andromeda) wśród chłopców. Projekt współfinansuje miasto stołeczne Warszawa.
05.12.2016
Kategoria kadet na starcie drugiego cyklu WOM
Zwycięzcy pierwszego cyklu Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w relacji klubowej to najwyżej rozstawieni zawodnicy do losowania drugiej serii. Do startu zgłosili się zarówno Katarzyna Trochimiuk (KS Spójnia Warszawa), jak i Robert Czernecki (KSS Andromeda Warszawa). Nie będzie im lekko powtórzyć wynik z pierwszego turnieju, bowiem do zawodów zgłosili się także niekwestionowani faworyci Julia Więckowska (SCKiS Hals Warszawa) i Maciej Kubik (Andromeda). Projekt współfinansuje miasto stołeczne Warszawa.
04.12.2016
Mazowieckie w kolorach srebrnym i brązowym
Trzy miejsca na podium, w tym jedno drugie, podczas II Grand Prix Polski Juniorek i Juniorów w Piątnicy (woj. podlaskie) oraz srebrny medal dziewcząt starszych ogólnopolskiego finału Drużynowego Turnieju Uczniowskiego w Łaziskach Górnych (woj. śląskie) to dorobek pierwszego grudniowego weekendu reprezentantów województwa mazowieckiego. Udział siedmiu reprezentantów Mazowsza w turnieju w Piątnicy był współfinansowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego.
02.12.2016
Arcyważne zwycięstwo Bogorii w Lidze Mistrzów
Po niezwykle zaciętym spotkaniu w meczu o być albo nie być w Lidze Mistrzów, Bogoria Grodzisk Mazowiecki pokonała na wyjeździe drużynę FC Saarbrucken 3:2. Gospodarze to lider grupy C Ligi Mistrzów, aktualny wicemistrz Bundesligi.
Komunikaty