Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Aktualności
21.10.2016
Konkurs o trening z Danielem Górakiem
Zrób zdjęcie lub nagraj film i wygraj indywidualny trening z wielokrotnym mistrzem Polski Danielem Górakiem. Regulamin na fb i na stronie www.bogoriagrodzisk.pl
21.10.2016
Mobilne Muzeum Igrzysk Olimpijskich i Obiekty Sportowe Igrzysk Olimpijskich
Tomasz Jagodziński, dyrektor Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie, doc. dr Monika Madej, rektor Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w Warszawie, mają zaszczyt zaprosić na wystawę MUSEUM ON THE MOVE - OLYMPIC ARCHITECTURE - Mobilne Muzeum Igrzysk Olimpijskich oraz prezentację książki prof. dr. hab. inż. arch. Wojciecha Zabłockiego pt. OBIEKTY SPORTOWE IGRZYSK OLIMPIJSKICH
20.10.2016
W niedzielę I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny w kat. Żak
Antonina ZEMBOWICZ (KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki) oraz Adam KOSTECKI (GLKS Nadarzyn) są najwyżej rozstawionymi w I WTK Żaczek i Żaków. Zawody rozpoczną się w niedzielę 23 października o godz. 10.00 w hali Fundacji Primus przy ul. Zoltana Balo 1 w Warszawie. Projekt współfinansuje m.st. Warszawa.
18.10.2016
Medale Mistrzostw Warszawy w grze podwójnej kadetek i kadetów rozdane
Do Katarzyny TROCHIMIUK (KS Spójnia Warszawa) i Aleksandry BOGACKIEJ (UKS Lupus Kabaty Warszawa) oraz Macieja KUBIKA I Jakuba MISZKURKI (obaj w sezonie 2015/2016 SCKiS Hals Warszawa) powędrowały złote medale Mistrzostw Warszawy (Warszawskiej Olimpiady Młodzieży) w grze podwójnej w kat. kadet (junior młodszy). Turniej mistrzowski odbył się w hali sportowej KS Spójnia Warszawa. Zawody współfinansuje m. st. Warszawa.
16.10.2016
Finał Mini Olympic Games bez medali dla Mazowsza
Bez medali wrócili z Ogólnopolskiego Finału Mini Olympic Games reprezentanci województwa mazowieckiego. Najwyższe miejsca zajęli Julia CZUBAKOWSKA (na zdjęciu) - szósta wśród młodziczek i Kajetan KACHNIEWSKI - jedenasty wśród młodzików. Oboje reprezentują barwy MLUKS Nadwiślanin Płock.
16.10.2016
Agata na drugim, Maciek na trzecim stopniu podium
W I Grand Prix Polski Juniorek i Juniorów Agata ZAKRZEWSKA (SCKiS Hals Warszawa) zajęła drugie miejsce, a Maciej Kubik (KKS Andromeda Warszawa) został sklasyfikowany na miejscu 3-4. Zawody rozegrano w dalekim Jarosławiu (woj. podkarpackie). Udział sześciorga reprezentantów MOZTS współfinansował Urząd Marszałkowski województwa mazowieckiego.
14.10.2016
FC Saarbrücken Tischtennis rywalem Bogorii w Lidze Mistrzów
KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki, wraz ze sponsorami, zaprasza miłośników tenisa stołowego na mecz Ligi Mistrzów. Tym razem w Grodziskiej Hali Sportowej przy ul. Westfala 3a grodziszczanie podejmą zespół z Niemiec - FC Saarbrücken Tischtennis. Mecz rozpocznie się w piątek 28 października o godz. 19.00.
12.10.2016
Turniej tenisa stołowego w Józefowie
Integracyjne Centrum Sportu i Rekreacji w Józefowie i Integracyjny Klub Rozwoju Tenisa Stołowego w Józefowie zapraszają w sobotę 15 października na TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO. Zawody odbędą się w hali sportowej ICSiR Józefów, ul. Długa 44 (obok basenu). Turniej jest współfinansowany przez Miasto Józefów, w ramach zadania publicznego Miasta Józefowa pod tytułem: „Rozwój tenisa stołowego w Józefowie”.
11.10.2016
Szulc i Krajewska oraz Czernecki i Gabler mistrzami Warszawy w kat. młodzik w grze podwójnej
Wiktoria SZULC z Aleksandrą KRAJEWSKĄ (obie SKS 40 Warszawa) oraz Robert CZERNECKI z Wojciechem GABLEREM (obaj SCKiS Hals Warszawa) zostali mistrzami Warszawy w grze podwójnej w kategorii młodzik. Turniej rozegrano w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w relacji klubowej, współfinansowanej przez miasto stołeczne Warszawa.
10.10.2016
Li XIAODONG poprowadzi szkolenie w Grodzisku Maz.
KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki zaprasza na Ogólnopolskie Seminarium Trenerów Tenisa Stołowego. Szkolenie poprowadzi Li XIAODONG, profesor Akademii Sportowej w Szanghaju, który 25 lat pracował z reprezentacją Chin. Seminarium odbędzie się w Grodzisku Mazowieckim od 29 do 30 października. Szczegóły na plakacie. Kontakt: Edyta Skoczeń – tel. 507 011 077, e-mail: edyta.skoczen(at)bogoriagrodzisk.pl
Komunikaty