Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Aktualności
18.11.2015
Julia Więckowska i Jakub Miszkurka wygrali I WOM Kadetów
Zwycięstwem Julii Więckowskiej (SCKiS HALS Warszawa) i Jakuba Miszkurki (SCKiS HALS Warszawa) zakończył się rozgrywany w Warszawa, I cykl Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w relacji klubowej Kadetów.
17.11.2015
Patrycja Puchalska i Robert Czernecki wygrali I WOM Młodzików
Zwycięstwem Patrycji Puchalskiej (SCKiS HALS Warszawa) i Robert Czerneckiego (SCKiS HALS Warszawa) zakończył się rozgrywany w Warszawa, I cykl Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w relacji klubowej Młodzików.
15.11.2015
Julia Czubakowska i Szymon Wiśniewski wygrali II WTK Młodzików
Zwycięstwem Julii Czubakowskiej (MLUKS NADWIŚLANIN Płock) i Szymona Wiśniewsiego (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki) zakończył się rozgrywany w Warszawie, II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Młodzików.
14.11.2015
Zofia Śliwka i Kacper Stańczak wygrali II WTK Skrzatów
Zwycięstwem Zofii Śliwki (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki) i Kacpra Stańczaka (GUKS ORZEŁ Siedlin) zakończył się rozgrywany w Warszawie, II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Skrzatów.
14.11.2015
Katarzyna Trochimiuk i Artur Michalczyk wygrali II WTK Kadetów
Zwycięstwem Katarzyny Trochimiuk (KS SPÓJNIA Warszawa) i Artura Michalczyk (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki) zakończył się rozgrywany w Warszawie, II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Kadetów.
12.11.2015
W weekend: II WTK Skrzatów, Kadetów i Młodzików
Na najbliższą sobotę w kalendarzu Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego zaplanowany został II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny w kategorii Skrzat i Kadet, miejscem zmagań będzie hala sportowa w Warszawie przy ul. M. Ossowskiego 25. Natomiast dzień później w warszawskiej hali przy ul. Króla Maciusia 5 zagrają uczestnicy II Wojewódzkiego Turnieju Kwalifikacyjnego Młodzików.
01.11.2015
XVI Plebiscyt na Najlepszych Sportowców Warszawy 2015 roku
Do czwartku 12 listopada, stowarzyszenia kultury fizycznej działające na terenie m.st. Warszawy mogą zgłaszać kandydatów do XVI Plebiscytu na Najlepszych Sportowców Warszawy w kategorii: Najlepszy Sportowiec Roku, Najlepszy Sportowiec Niepełnosprawny Roku, Trener Roku, Sportowa Osobowość Roku oraz Sportowa Impreza Roku.
28.10.2015
LM: Dartom Bogoriia podejmie ASTT Chatres
30 Października dojdzie do starcia z gatunku "o być albo nie być" Dartomu Bogorii w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. Nasza drużyna w III. kolejce rozgrywek grupowych zmierzy się z liderem grupy D drużyną ASTT Chatres.
16.10.2015
Informacja w sprawie kolejki ligowej przypadającej na dzień 25 października 2015 roku
W związku z odbywającymi się w dniu 25 października finałami ITTF World Tour Warsaw Polish Open w Arenie Ursynów oraz przypadającymi na ten sam dzień wyborami parlamentarnymi, które mogą spowodować zajęcie sal, w których będą rozgrywane mecze ligowe informujemy, że istnieje możliwość przełożenia zaplanowanych na ten dzień meczów ligowych na inne terminy.
11.10.2015
Kinga Teodorczuk i Bartosz Zadykowicz wygrali I WTK Żaków
Zwycięstwem Kingi Teodorczuk (SP Mordy) i Bartosza Zadykowicza (UKS LUPUS KABATY Warszawa) zakończył się rozgrywany w Warszawie, I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Żaków.
Komunikaty