Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Aktualności
29.04.2016
W weekend: IMW Młodzików, Kadetów i Skrzatów
Na najbliższą sobotę w kalendarzu Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego zaplanowane zostały Indywidualne Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Młodziczek i Młodzików, miejscem zmagań będzie hala sportowa w Warszawie przy ul. M. Ossowskiego 25. Natomiast dzień później w tej samej hali zagrają uczestnicy Indywidualnych Mistrzostw Województwa Mazowieckiego w kategorii Kadet i Skrzat.
16.04.2016
Letnie obozy Kadry Wojewódzkiej Kadetów
Zarząd Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego wraz z Unią Związków Sportowych Warszawy i Województwa Mazowieckiego zapraszają do udziału w letnich obozach szkoleniowych Kadry Wojewódzkiej Kadetów w tenisie stołowym.
16.04.2016
Letnie obozy Kadry Wojewódzkiej Młodzików
Zarząd Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego wraz z Unią Związków Sportowych Warszawy i Województwa Mazowieckiego zapraszają do udziału w letnich obozach szkoleniowych Kadry Wojewódzkiej Młodzików w tenisie stołowym.
SCKiS HALS Warszawa i KS SPÓJNIA Warszawa Mistrzami Mazowsza Kadetów
Do SCKiS HALS Warszawa w kategorii kadetek i KS SPÓJNIA Warszawa wśród kadetów powędrowały tytuły Drużynowych Mistrzów Województwa Mazowieckiego Kadetów w tenisie stołowym. Turniej podsumowujący sezon w tej kategorii wiekowej został rozegrany w Wyszogrodzie.
16.04.2016
GLKS I Nadarzyn i UKS RETURN Piaseczno Mistrzami Mazowsza Juniorów
Do GLKS I Nadarzyn w kategorii juniorek i UKS RETURN Piaseczno wśród juniorów powędrowały tytuły Drużynowych Mistrzów Województwa Mazowieckiego Juniorów w tenisie stołowym. Turniej podsumowujący sezon w tej kategorii wiekowej został rozegrany w Wyszogrodzie.
14.04.2016
W weekend: Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza w kat. Kadet i Junior
Na najbliższą sobotę w kalendarzu Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego zaplanowane zostały Drużynowe Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego w kategoriach Kadet i Junior, miejscem zmagań będzie hala sportowa w Wyszogrodzie, przy ul. Niepodległości 11.
13.04.2016
Julia Więckowska i Łukasz Sokołowski wygrali III WOM Kadetów
Zwycięstwem Julii Więckowskiej (SCKiS HALS Warszawa) i Łukasza Sokołowskiego (KS SPÓJNIA Warszawa) zakończył się rozgrywany w Warszawa, III cykl Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w relacji klubowej Kadetów.
12.04.2016
Patrycja Puchalska i Wojciech Gabler wygrali III WOM Młodzików
Zwycięstwem Patrycji Puchalskiej (SCKiS HALS Warszawa) i Wojciecha Gablera (SCKiS HALS Warszawa) zakończył się rozgrywany w Warszawa, III cykl Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w relacji klubowej Młodzików.
09.04.2016
MLUKS NADWIŚLANIN Płock i KS BOGORIA Grodzisk Maz. Mazowiecki Mistrzami Mazowsza Młodzików
Do MLUKS NADWIŚLANIN Płock w kategorii młodziczek i KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki wśród młodzików powędrowały tytuły Drużynowych Mistrzów Województwa Mazowieckiego Młodzików w tenisie stołowym. Turniej podsumowujący sezon w tej kategorii wiekowej został rozegrany w Warszawie.
07.04.2016
W weekend: Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza w kat. Młodzik
Na najbliższą sobotę w kalendarzu Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego zaplanowane zostały Drużynowe Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Młodziczek i Młodzików, miejscem zmagań będzie hala sportowa w Warszawie, przy ul. Zoltana Balo 1.
Komunikaty