Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Aktualności
07.02.2016
KS SPÓJNIA Warszawa zwycięzcą Drużynowego Pucharu Polski Mężczyzn na szczeblu województwa
Drużyna KS SPÓJNIA Warszawa zwyciężyła w meczu finałowym Drużynowego Pucharu Polski Mężczyzn na szczeblu województwa mazowieckiego, który rozegrano 7 lutego 2016 roku w Warszawie. Wyższość drużyny z Warszawy uznać musieli zawodnicy SCKiS HALS Warszawa przegrywając w stosunku 4:3.
06.02.2016
Terminarze rozgrywek ligowych - II runda
Wydział Rozgrywek Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego opracował terminarze na 2. rundę rozgrywek drużynowych w sezonie 2015/2016. Terminarze dotyczą: 2. Ligi Kobiet (gr. mazowiecko-warmińsko-mazurska), 2. Ligi Mężczyzn (gr. mazowiecko-warmińsko-mazurska), 3 Ligi Mężczyzn, 4. Ligi Mężczyzn i 5. Ligi Mężczyzn.
05.02.2016
Trwa Drużynowy Pucharu Polski
Wydział Rozgrywek MZTS przedstawia wyniki losowania Drużynowego Pucharu Polski na szczeblu woj. mazowieckiego. Dwie drużyny kobiece oraz osiem drużyn w kategorii mężczyzn zgłosiło chęć udziału w rozgrywkach Drużynowego Pucharu Polski na szczeblu woj. mazowieckiego.
03.02.2016
Zimowe ferie z rakietką
Wszystkich sympatyków tenisa stołowego spędzających zimowe ferie na Mazowszu zapraszamy do spędzenia tych dni przy stole do tenisa stołowego.
01.02.2016
SM: Bogoria zagra we wtorek z Zieloną Górą
We własnej hali w najbliższy wtorek o godzinie 18 Bogoria Grodzisk Mazowiecki zmierzy się z Palmiarnią Zielona Góra. Spotkanie to będzie rozegrane w ramach 14. kolejki Superligi.
27.01.2016
GLKS Nadarzyn zwycięzcą Drużynowego Pucharu Polski Kobiet na szczeblu województwa mazowiecki
Drużyna GLKS Nadarzyn zwyciężyła w meczu finałowym Drużynowego Pucharu Polski Kobiet na szczeblu województwa mazowieckiego, który rozegrano 27 stycznia 2016 roku w Warszawie. Wyższość drużyny z Nadarzyna uznać musiały zawodniczki SCKiS HALS Warszawa przegrywając w stosunku 4:0.
19.01.2016
Ranking indywidualny i lista uprawnionych do startu w Mistrzostwach Mazowsza Seniorów
Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego przedstawia rankingi indywidualne po zakończonym III cyklu Grand Prix Polski i Wojewódzkich Turniejów Kwalifikacyjnych Seniorek i Seniorów oraz listę uprawionych do startu w Mistrzostwach Mazowsza Seniorów.
10.01.2016
Zaproszenie do składania ofert organizacji turniejów do końca sezonu 2015/2016
Zarząd Mazowieckiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego zaprasza wszystkie kluby sportowe oraz stowarzyszenia z województwa mazowieckiego do przesyłania ofert organizacji turniejów z cyklu 3. WTK oraz Mistrzostw Mazowsza.
10.01.2016
Agata Zakrzewska i Grzegorz Janczewski wygrali III WTK Seniorów
Zwycięstwem Agaty Zakrzewskiej (SCKiS HALS Warszawa) i Grzegorza Janczewskiego (SCKIS HALS Warszawa) zakończył się rozgrywany w Nadarzynie, III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Seniorów.
07.01.2016
W weekend: III WTK Seniorów
Na najbliższą niedzielę w kalendarzu Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego zaplanowany został III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny w kategorii Senior, miejscem zmagań będzie hala sportowa w Nadarzynie.
Komunikaty