Egzaminy sędziowskie, Radzymiński Ośrodek Kultury i Sportu, niedziela 7 listopada, godz. 15.00

Rafał Wereszczaka

Kolegium Sędziów Mazowieckiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego informuje, że w dniu 7 listopada (niedziela) o godz. 15.00 w Radzymińskim Ośrodku Kultury i Sportu (al. Jana Pawła II 20, Radzymin) odbędą się egzaminy na stopień sędziego kandydata oraz na stopień sędziego okręgowego.

Do przystąpienia do egzaminu na stopień sędziego kandydata uprawnione są osoby, które uczestniczyły w kursie sędziowskim i wniosły opłatę za kurs.

Do przystąpienia do egzaminu na stopień sędziego okręgowego uprawnione są osoby, które posiadają stopień sędziego kandydata oraz minimum dwuletnią praktykę czynnego sędziowania zawodów sportowych prowadzonych przez Okręgowe Związki Tenisa Stołowego i/lub Polski Związek Tenisa Stołowego. Ponadto warunkiem dopuszczenia do egzaminu na stopień sędziego okręgowego jest wniesienie opłaty egzaminacyjnej w wysokości 30 zł (trzydzieści złotych) na konto Mazowieckiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego (numer konta bankowego: 07 1240 6175 1111 0010 5927 9155). 

W przypadku wniesienie opłat w ostatniej chwili, egzaminowani proszeni są o dostarczenie wydruku potwierdzenia przelewu. Na miejscu NIE BĘDZIE przyjmowana gotówka!

Najnowsze