Gramy dla Krzyśka (Piaseczno, 16 kwietnia 2016 r.)

Agata Biesaga

Uczniowski Klub Sportowy RETURN Piaseczno zaprasza na turniej tenisa stołowego – „Gramy dla Krzyśka”, który odbędzie się 16 kwietnia (sobota) na sali GOSiR w Piasecznie. Wpisowe do turnieju wynosi 20 złotych. Cały dochód zostanie przeznaczony na leczenie Naszego kolegi i trenera Krzysztofa Ormana.

Krzysiek choruje na rzadki rodzaj nowotworu, którego leczenie jest bardzo kosztowne. Jako grupa osób zaangażowanych w tenis stołowy postarajmy się pomóc i poprzez udział w turnieju wesprzeć Krzyśka w walce z chorobą.

Turniej zostanie rozegrany w 4 kategoriach wiekowych:
– dzieci do lat 12 (2004 i młodsze)
– dzieci w wieku 13-18 lat (2003 – 1998)
– kobiety pow. 18 lat
– mężczyźni pow. 18 lat

W turnieju mogą wziąć udział wszyscy bez względu na posiadanie licencji PZTS. Swoją obecność w roli gościa potwierdził aktualny Mistrz Polski w tenisie stołowym, Tomasz Lewandowski. Rozegra on krótki set pokazowy oraz wręczy nagrody dla zwycięzców. Przygotowaliśmy także konkursy, w których będzie można zmierzyć się z Mistrzem Polski.

Najlepsi zawodnicy otrzymają puchary i upominki sportowe. W kategoriach seniorskich do wygrania są także vouchery na kwotę 100 złotych do restauracji La Bambola w Piasecznie.

Przede wszystkim chodzi jednak o Waszą obecność i wsparcie dla Krzyśka.

Zgłoszenia zawierające imię, naziwsko i datę urodzenia prosimy wysyłać mailowo na adres: gramydlakrzyska@gmail.com

Zgłoszenia przyjmujemy do 15 kwietnia (piątek) do godziny 18:00. Turniej rozpoczyna się w sobotę o godzinie 10:00. Należy przyjść minimum 30 minut wcześniej w celu uiszczenia opłaty wpisowej. W przypadku pytań proszę o kontakt mailowy: gramydlakrzyska@gmail.com lub telefoniczny 692465046 (Maciej Chojnicki).

Materiały do pobrania

1. Gramy dla Krzyśka – regulamin turnieju
2. Gramy dla Krzyśka – oświadczenie opiekuna osoby niepełnoletniej

Plakat

Najnowsze