I Grand Prix Mazowsza kategorii SENIOR, Nowy Dwór Mazow., niedziela 25 października

Rafał Wereszczaka

Nowodworski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Klub Tenisa Stołowego Nowy Dwór Mazowiecki oraz Mazowiecki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zapraszają do udziału w I Grand Prix Mazowsza KOBIET I MĘŻCZYZN sezonu 2020/2021. Początek gier o godz. 10.00 w niedzielę 25 października, w hali Nowodworskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Młodzieżowej 1 (wjazd od ulicy Wiosennej). Zgłoszenia do godz. 19.00 w czwartek 22 października. Zawody BEZ UDZIAŁU PUBLICZNOŚCI ze ścisłym zachowaniem obowiązujących w dniu i miejscu zawodów zasad bezpieczeństwa związanych z występowaniem epidemii COVID-19.

Uwaga!

W dniu 23 października Prezes Zarządu Polskiego Związku Tenisa Stołowego poinformował wszystkie związki wojewódzkie tenisa stołowego, że w związku z informacjami o wprowadzeniu kolejnych ograniczeń w życiu publicznym kontaktował się z byłym Ministerstwem Sportu i uzyskał informację, że imprezy sportowe mogą w dalszym ciągu się odbywać bez obecności kibiców

Wstęp na halę tylko dla uczestników zawodów (zawodników, trenerów, opiekunów) po pomiarze temperatury oraz po wypełnieniu i pozostawieniu u organizatora kwestionariusza uczestnika zawodów sportowych.

Organizatorzy zawodów, poprzez dostosowanie się do obowiązujących przepisów prawa w zakresie zapobiegania, przeciwdziałania i zwalczania COVID-19 oraz poprzez zachowanie standardów w tym zakresie, podejmują wszelkie możliwe działania by zminimalizować ryzyko zakażenia się wiruszem COVID-19. Jednakże takiego ryzyka nie da się wyeliminować w 100 procentach. W związku z powyższym wszystkie osoby obecne na zawodach przebywają w hali na własne ryzyko i odpowiedzialność. Wejście na halę TYLKO I WYŁACZNIE dla zgłoszonych członków ekip klubowych i potwierdzeniu prawa wstępu przez organizatora.

Informacja na temat badań lekarskich:
Zgodnie z zapisem art. 31 ustawy z dnia 31 marca 2020 r. o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw:
„Orzeczenia lekarskie wydane w ramach wstępnych, okresowych i kontrolnych badań lekarskich, których ważność upłynęła po dniu 7 marca 2020 r., zachowują ważność, nie dłużej jednak niż do upływu 60 dni od dnia odwołania stanu zagrożenia epidemicznego albo stanu epidemii.”

Uwaga! Pierwsze gry kobiet zaplanowano na godz. 11.40

Dekoracja planowana jest na godz. 16.25 

Do pobrania:

Kwestionariusz uczestnika zawodów sportowych

Komunikat organizacyjny I GPM KOBIET I MĘŻCZYZN 2020/21

Karta zgłoszeniowa I GPM KOBIET I MĘŻCZYZN 2020

Plan zawodów I GPM KOBIET I MĘŻCZYZN 

Lista startowa I GPM KOBIET 2020 

Turniej I GPM KOBIET 2020

Lista startowa I GPM MĘŻCZYZN 2020

Turniej I GPM MĘŻCZYZN 2020 

Mazowiecki Ranking KOBIET – po sezonie 2019/2020

Mazowiecki Ranking MĘŻCZYZN – po sezonie 2019/2020

Najnowsze