Indywidualne Mistrzostwa Województwa 2021, 14 marca, Nowy Dwór Maz.

Rafał Wereszczaka

Nowodworski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Klub Tenisa Stołowego Nowy Dwór Mazowiecki oraz Mazowiecki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zapraszają do udziału w Indywidualnych Mistrzostwach Województwa kategorii SENIOR. Zawody wystartują o godz. 10.00 w niedzielę 14 marca w hali Nowodworskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Młodzieżowej 1 (wjazd od ulicy Wiosennej). Zgłoszenia do godz. 19.00 w piątek 12 marca. Pula NAGRÓD PIENIĘŻNYCH wynosi 1800 zł! Zawody BEZ UDZIAŁU PUBLICZNOŚCI ze ścisłym zachowaniem obowiązujących w dniu i miejscu zawodów zasad bezpieczeństwa związanych z występowaniem epidemii COVID-19.

Uwaga!

Wstęp na halę tylko dla uczestników zawodów (zawodników, trenerów, opiekunów, sędziów i przedstawicieli organizatora) po pomiarze temperatury oraz po wypełnieniu kwestionariusza uczestnika zawodów sportowych.

Organizatorzy zawodów, poprzez dostosowanie się do obowiązujących przepisów prawa w zakresie zapobiegania, przeciwdziałania i zwalczania COVID-19 oraz poprzez zachowanie standardów w tym zakresie, podejmują wszelkie możliwe działania by zminimalizować ryzyko zakażenia się wiruszem COVID-19. Jednakże takiego ryzyka nie da się wyeliminować w 100 procentach. W związku z powyższym wszystkie osoby obecne na zawodach przebywają w hali na własne ryzyko i odpowiedzialność. Wejście na halę TYLKO I WYŁACZNIE dla zgłoszonych członków ekip klubowych i potwierdzeniu prawa wstępu przez organizatora.

Informacja na temat badań lekarskich:
Zgodnie z zapisem art. 31 ustawy z dnia 31 marca 2020 r. o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw:
„Orzeczenia lekarskie wydane w ramach wstępnych, okresowych i kontrolnych badań lekarskich, których ważność upłynęła po dniu 7 marca 2020 r., zachowują ważność, nie dłużej jednak niż do upływu 60 dni od dnia odwołania stanu zagrożenia epidemicznego albo stanu epidemii.”

Do pobrania:

Kwestionariusz uczestnika zawodów sportowych

Komunikat organizacyjny IMW 2021 

Listy uprawnionych kobiet

Listy uprawnionych mężczyzn

Lista rezerwowych (mężczyźni)

Lista Startowa Turnieju Eliminacyjnego IMW/kobiety 2021

Turniej Eliminacyjny IMW/kobiety 2021 

Lista Startowa TF IMW/kobiety 2021
 

Turniej Finałowy IMW/kobiety 2021

Lista Startowa IMW/mężczyźni 2021 

Turniej IMW/mężczyźni 2021 

Lista startowa gra podwójna kobiet IMW 2021 

TurniejuGry Podwójnej IMW 2021/kobiety 

Lista startowa gra podwójna mężczyzn IMW 2021 

Turniej Gry Podwójnej IMW 2021/mężczyźni 

Mazowiecki Ranking Kobiet po II GPP 2020/2021

Mazowiecki Ranking Mężczyzn po II GPP 2020/2021

Najnowsze