Mistrzostwa Woj. ŻAKÓW, Chotomów, 22 maja / Wyniki gier

Rafał Wereszczaka

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jabłonnie, Ludowy Klub Sportowy LOTOS Jabłonna oraz Mazowiecki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zapraszają do udziału w Mistrzostwach Województwa ŻAKÓW. Zawody wystartują o godz. 10.00 w sobotę 22 maja w hali OSiR Jabłonna w Chotomowie przy ul. Partyzantów 124A (dojście do hali od ulicy Konwaliowej). Zgłoszenia do godz. 19.00 w czwartek 20 maja.

Komunikat Organizatora

W związku z dużą liczbą uczestników zawodów, przesunięciu ulegają planowane godziny rozpoczęcia turniejów finałowych o mistrzostwo województwa oraz zakończenia zawodów:

– godz. 12.50 początek turniejów gry podwójnej
– godz. 14.10 początek turniejów finałowych MW gra pojedyncza
– ok. godz. 17.20 ceremonia dekoracji

Szczegóły w Planie Gier poniżej

Uwaga!

Wstęp na halę tylko dla uczestników zawodów (zawodników, trenerów, opiekunów, sędziów i przedstawicieli organizatora) po pomiarze temperatury oraz po wypełnieniu kwestionariusza uczestnika zawodów sportowych.

Organizatorzy zawodów, poprzez dostosowanie się do obowiązujących przepisów prawa w zakresie zapobiegania, przeciwdziałania i zwalczania COVID-19 oraz poprzez zachowanie standardów w tym zakresie, podejmują wszelkie możliwe działania by zminimalizować ryzyko zakażenia się wiruszem COVID-19. Jednakże takiego ryzyka nie da się wyeliminować w 100 procentach. Wszystkie osoby obecne na zawodach przebywają w hali na własne ryzyko i odpowiedzialność. Wejście na halę TYLKO I WYŁACZNIE dla zgłoszonych członków ekip klubowych i potwierdzeniu prawa wstępu przez organizatora.

Informacja na temat badań lekarskich:
Zgodnie z zapisem art. 31 ustawy z dnia 31 marca 2020 r. o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw:
„Orzeczenia lekarskie wydane w ramach wstępnych, okresowych i kontrolnych badań lekarskich, których ważność upłynęła po dniu 7 marca 2020 r., zachowują ważność, nie dłużej jednak niż do upływu 60 dni od dnia odwołania stanu zagrożenia epidemicznego albo stanu epidemii.”

Do pobrania:

Kwestionariusz sanitarny uczestnika zawodów sportowych

Komunikat organizacyjny MW kat. ŻAK 2021

Lista uprawnionych żaczek 2021

Lista uprawnionych żaków 2021

Karta zgłoszeniowa MW kategorii ŻAK 2021

Plan gier MW SKRZAT i ŻAK 2021 

Lista startowa EWIMP ŻACZEK 2021 

Lista startowa EWIMP ŻAKÓW 2021 

Turniej EWIMP ŻACZEK 2021 – wyniki gier

Najnowsze