Mistrzostwa Województwa ŻAKÓW, Piaseczno, 26 września, sobota

Rafał Wereszczaka

Uczniowski Klub Sportowy Return Piaseczno oraz Mazowiecki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zapraszają do udziału w Mistrzostwach Województwa kategorii ŻAK. Zawody zostaną rozegrane w sobotę 26 września (początek o godz. 10.00) w hali sportowej przy CEM w Piasecznie (ul. Jana Pawła II 55). Zgłoszenia do czwartku, 24 września do godz. 19.00.

Uwaga!!!
Organizatorzy zawodów, poprzez dostosowanie się do obowiązujących przepisów prawa w zakresie zapobiegania, przeciwdziałania i zwalczania COVID-19 oraz poprzez zachowanie standardów w tym zakresie, podejmują wszelkie możliwe działania by zminimalizować ryzyko zakażenia się wiruszem COVID-19. Jednakże takiego ryzyka nie da się wyeliminować w 100 procentach. W związku z powyższym wszystkie osoby obecne na zawodach przebywają w hali na własne ryzyko i odpowiedzialność. Wejście na halę TYLKO I WYŁACZNIE dla zgłoszonych członków ekip klubowych i potwierdzeniu prawa wstępu przez organizatora

Informacja na temat badań lekarskich:
Zgodnie z zapisem art. 31 ustawy z dnia 31 marca 2020 r. o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw:
„Orzeczenia lekarskie wydane w ramach wstępnych, okresowych i kontrolnych badań lekarskich, których ważność upłynęła po dniu 7 marca 2020 r., zachowują ważność, nie dłużej jednak niż do upływu 60 dni od dnia odwołania stanu zagrożenia epidemicznego albo stanu epidemii.”


Do pobrania:

Komunikat organizacyjny MW kat. ŻAK 2020

Uwaga! Warunkiem uczestnictwa w Mistrzostwach Województwa Żaków jest posiadanie licencji zawodniczej Polskiego Związku Tenisa Stołowego na sezon 2019/2020. W przypadku braku tej licencji – istnieje możliwość jej wyrobienia po podaniu danych zawodniczki/zawodnika na adres e-mail: wr@pzts.pl

W turnieju grają zawodniczki i zawodnicy urodzeni w roku 2009 i później.

Karta zgłoszeniowa MW kategorii ŻAK 2020

EKIPA KLUBU – karta zgłoszenia członków ekipy MW ŻAK 

Plan gier MW ŻAK 2020 

Lista startowa EWIMP ŻACZEK 2020

Lista startowa EWIMP ŻAKÓW 2020 

Turniej EWIMP ŻACZEK 2020 

Turniej EWIMP ŻAKÓW 2020 

Najnowsze