WOM – Mistrzostwa Warszawy w kat. Kadet (gra pojedyncza) 16 września

Rafał Wereszczaka

Drugim z finałowego cyklu Warszawskiej Olimpiady Młodzieży – Mistrzostw Warszawy w tenisie stołowym będzie turniej gry pojedynczej w kategorii kadet. Wystartuje w piątek 16 września o godz. 16.15 w hali KS Spójnia Warszawa (Wybrzeże Gdyńskie 2).

Prawo udziału w zawodach posiadają dziewczęta i chłopcy z klubów z terenu miasta stołecznego Warszawy urodzeni w 2001 i w 2002, posiadający aktualną licencję okresową zawodnika PZTS oraz ważne orzeczenie lekarskie. UWAGA: w piątek prawo gry mają także zawodniczki i zawodnicy, którzy od nowego sezonu przeszli do kategorii junior (rocznik 2001). W przypadku zmiany barw klubowych, reprezentować będą kluby, w których grali w ubiegłym sezonie. Nie mają natomiast prawa startu w finale WOM w kat. Kadet zawodniczki/cy z obecnego pierwszego rocznika kadetów (2003).

Uwaga! Ze względu na dużą liczbę turniejów, jakie odbywają się w ten weekend, zmianie ulega data końcowa przyjmowania zgłoszeń. Dotąd można było przesyłać zgłoszenia w przeddzień turnieju, tym razem termin ten został przesunięty na środę (14 września) na godzinę 19.00.

Komunikat organizacyjny MW kat. Kadet gra pojedyncza

Karta zgłoszeniowa

Turniej finansowany ze środków Miasta stołecznego Warszawa

Najnowsze