Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Wspierają nas:
Butterfly
Miasto st. Warszawa
Ministerstwo Sportu i Rekreacji
Szkolny Związek Sportowy
Unia Związków Sportowych Warszawy i Mazowsza
Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego
Aktualności
21.01.2020
Wiązowna z Pucharem Polski MOZTS 2019/2020!
W edycji 2019/2020 Drużynowego Pucharu Polski na szczeblu MOZTS wystartowało osiem zespołów męskich. Rywalizację rozpoczęło spotkanie piątoligowca ULKS Macovia Maków Mazowiecki z pierwszoligowcem - GKTS Wiązowna. W finale rozegranym w Budkach Piaseckich zespół z Wiązowny w składzie: Paweł CHMIEL, Maciej CHOJNICKI, Przemysław SAŁACIŃSKI pokonał gospodarzy z ULKS Tęczy 4:0. Puchar trafił do Wiązowny po raz trzeci z rzędu!
20.01.2020
GP Nowego Dworu Mazowieckiego, sobota 25 stycznia
KTS Nowy Dwór Mazowiecki zaprasza na Inauguracyjny Cykl Turniejów Grand Prix Nowego Dworu Mazowieckiego w tenisie stołowym. Będzie to pierwsza edycja tej serii zawodów.
19.01.2020
Milena i Mikołaj najlepsi w III GPM kategorii KADET
Milena MIRECKA i Mikołaj GIEREŁO (oboje KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki) zwyciężyli w turniejach III Grand Prix Mazowsza Kadetek i Kadetów rozegranych w niedzielę w Nadarzynie. Zmagania w kategoriach SKRZAT i KADET zgromadziły w jednej hali łącznie 103 uczestników.
19.01.2020
Oliwia i Marcel wygrali turnieje III GPM kategorii SKRZAT
Oliwia WIENCEK (UKS Return Piaseczno) oraz Marcel SZRENIAWA-SZTAJNERT (MUKS Start Nadarzyn) zwyciężyli w turniejach III Grand Prix Mazowsza Skrzatek i Skrzatów rozegranych w niedzielę w Nadarzynie. W najmłodszej kategorii wiekowej wystartowało dwadzieścioro pięcioro dzieci z dziewięciu mazowieckich klubów. Był to największy turniej skrzatów w tym sezonie.
18.01.2020
Patrycja i Dawid zwycięzcami III GPM kategorii MŁODZIK
Patrycja BOROWSKA (UKS Return Piaseczno) i Dawid BUDZICH (MUKS Start Nadarzyn) zwyciężyli w turniejach III Grand Prix Mazowsza kategorii MŁODZIK. Rozegrane w Gostyninie turnieje zgromadziły 94 uczestników z 18 klubów. Najwięcej w zawodach jednej kategorii od ponad pięciu lat, kiedy w listopadzie 2014 roku na II WTK młodzików do Warszawy przyjechało 99 zawodniczek i zawodników.
14.01.2020
Viktoria Jedlińsk zaprasza na turniej 18 stycznia (sobota)
ULKS Viktoria Jedlińsk zaprasza do udziału w III OTWARTYM turnieju tenisa stołowego o Puchar Wójta Gminy Jedlińsk, który w tym roku połączony będzie ze wspomnieniem zmarłego przyjaciela i wychowanka SKS LZS Wsola śp. Tomasza Plewińskiego. Zawody rozegrane zostaną 18 stycznia na dużej sali gimnastycznej w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Jedlińsku przy ulicy Konopnickiej 2.
13.01.2020
Bogoria zagra w piątek o półfinał Ligi Mistrzów
W piątkowy wieczór 17 stycznia o godzinie 18.30 Dartom Bogoria zagra jedno z najważniejszych spotkań tego sezonu. Grodziscy zawodnicy powalczą o wymarzony półfinał Ligi Mistrzów, a ich przeciwnikiem będzie rosyjski TTSC UMMC Jekaterynburg.
09.01.2020
Noworoczny TTS w Kazanowie z fantastyczną frekwencją
Noworoczny Turniej Tenisa Stołowego pod patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika zgromadził ponad 70 uczestników z całego kraju. Zawody rozegrane 4 stycznia w sali przy SPO w Kazanowie otworzyli Mateusz Król, prezes miejscowego ULKS Kazanów oraz Ryszard Głód wiceprezes klubu. Sponsorami turnieju byli: Urząd Gminy Kazanów oraz Samorząd Województwa Mazowieckiego.
08.01.2020
W czwartek pierwszy mecz Bogorii w Nowym Roku
Pierwszym w 2020 roku rywalem drużyny prowadzonej przez trenera Tomasza Redzimskiego będzie Poltarex Pogoń Lębork. Spotkanie odbędzie się w czwartek 9 stycznia o godzinie 18 w hali sportowej przy ulicy Westfala 3a. Starcie z Poltarexem będzie również pierwszym meczem w rundzie rewanżowej LOTTO Superligi, której przewodzi Dartom Bogoria.
05.01.2020
Sikorska i Witkowski wygrywają III GPM Kobiet i Mężczyzn
Magdalena SIKORSKA (SKTS Sochaczew) i Antoni WITKOWSKI (niestowarzyszony) wygrali turnieje III Grand Prix Mazowsza Kobiet i Mężczyzn rozegrane w niedzielę 5 stycznia w Nadarzynie. W pierwszych zawodach wojewódzkich w 2020 roku wzięło udział 72 uczestników z 19 mazowieckich klubów.
Komunikaty

Facebook