Aleksandra i Patryk zwycięzcami II WTK kategorii żak

Rafał Wereszczaka

Aleksandra OSKIERA (KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki) i Patryk BURAKOWSKI (UKS Return Piaseczno) zwyciężyli w II Wojewódzkim Turnieju Kwalifikacyjnym kategorii żak, rozegranym w niedzielę w Wyszogrodzie. Wraz z finalistami turniejów – Mileną MIRECKĄ i Fabianem SPRZĄCZAKIEM (oboje Bogoria) wywalczyli tym samym awans do II Grand Prix Polski Żaczek i Żaków (2-4 lutego 2018, Łaziska Górne, woj. śląskie). Puchary dla najlepszych trójek ufundowało Starostwo Powiatowe w Płocku. Sponsorem kategorii żak MOZTS w sezonie 2017/2018 jest IMOLA SZKOŁA JAZDY. Turniej współfinansowany ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego.

W grach o trzecie miejsca Olga Zawadzka (KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki) pokonała Katarzynę Rajkowską (SLKS Olimpijczyk Jeżewo) i Kamil Sadowski wygrał z Filipem Frankowskim (GLKS Nadarzyn).

Połączone zawody kategorii żak i junior zgromadziły łącznie 128 uczestniczek/uczestników i były to największe pod tym względem zawody wojewódzkie Mazowieckiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego na przestrzeni niemal ostatniej dekady. Uroczystość dekoracji zakończyła się o godz. 15:45.

Do pobrania

II WTK Żaczek 2017/2018

II WTK Żaków 2017/2018

Najnowsze