Antonina i Krzysztof mistrzami województwa kategorii młodzik

Rafał Wereszczaka

Antonina ZEMBOWICZ i Krzysztof STĄPOREK (oboje KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki) wywalczyli złote medale w grze pojedynczej Indywidualnych Mistrzostw Województwa kategorii młodzik w tenisie stołowym. W grze podwójnej złote krążki powędrowały do par: Aleksandra KRAJEWSKA/Wiktoria SZULC (obie SCKiS Hals Warszawa) i Jacek MITAS/Mateusz CYMERMAN (obaj KS Spójnia Warszawa).

W sobotę 14 kwietnia w hali GOS w Nadarzynie medale w pozostałych kolorach zdobyli  – srebrne: Wiktoria Serafin (IKTS Broń Radom) i Jacek Mitas (KS Spójnia Warszawa) w grze pojedynczej,  Kinga Teodorczuk/Julia Andrunik (obie MKS Pogoń Siedlce) i Mikołaj Giereło/Krzysztof Stąporek (obaj KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki) w grze podwójnej; brązowe: Kinga Teodorczuk i Mikołąj Giereło w grze pojedynczej oraz Dorota Sass (GLKS Nadarzyn)/Wiktoria Serafin i Kacper Weikum/Mikołaj Jurek (obaj SCKiS Hals Warszawa) w grze podwójnej.

W poprzedzających mistrzostwa turniejach eliminacyjnych do Indywidualnych Mistrzostw Polski Młodziczek i Młodzików (20-22 kwietnia, Zielona Góra/Drzonków, woj. lubuskie) pierwsze dwa miejsca i awans wywalczyli, w kolejności zajmowanych miejsc, Kinga Teodorczuk i Wiktoria Serafin oraz Krzysztof Stąporek i Jacek Mitas. Rezerwowe miejsca z województwa mazowieckiego zdobyli Antonina Zembowicz (Bogoria), po pokonaniu 3:1 w meczu o III miejsce Doroty Sass, oraz Kacper Weikum po pokonaniu 3:2 w meczu o III miejsce Mateusza Cymermana (Spójnia).

Do pobrania:

IMW Młodziczek 2018

IMW Młodzików 2018

Najnowsze