Blisko stu uczestników niedzielnego V Grand Prix Wiązowny

Rafał Wereszczaka

W dniu 30 października rozegrany został Turniej Tenisa Stołowego o Puchar marki Coccinè. Dzięki współpracy z takimi firmami jak Dakoma – marka Coccinè, organizowane są przedsięwzięcia propagujące sport i kulturę fizyczną dla dzieci oraz dorosłych z terenu gminy Wiązowna i nie tylko.

W zawodach wzięlo udział blisko stu pasjonatów tenisa stołowego z całego Mazowsza m.in. z Warszawy, Mińska Mazowieckiego, Dęblina i wielu innych.

Dzięki współpracy GKTS Wiązowna z firmą Dakoma 11 listopada zorganizowany zostanie dodatkowy turniej dla uczczenia Święta Odzyskania Niepodległości. Turnieje wspierane przez firmę Dakoma zaliczają się do rocznego cyklu turniejów Grand Prix Wiązowny w Tenisie Stołowym 2021.

*DAKOMA Sp. z o.o. od 1996 r. produkuje w podwarszawskiej Wiązownie wkładki do butów, kosmetyki oraz akcesoria do pielęgnacji skór i dostarcza swoje wyroby do małych sklepów oraz największych sieci obuwniczych i drogeryjnych w niemal trzydziestu krajach świata. Ukoronowaniem pracy i wkładu firmy Dacoma w rozwój rynku środków do pielęgnacji obuwia i skór są Złote Medale na Międzynarodowych Targach.

Do pobrania:

Rankingi po V GP Wiązowny

Najnowsze