Bogoria – AZS Unia: mecz na szczycie Superligi!

Rafał Wereszczaka

W czwartek 4 kwietnia o godzinie 18 w meczu na szczycie LOTTO Superligi KS Bogoria Dartom Grodzisk Mazowiecki podejmie u siebie drugą drużynę w tabeli AZS Unię Gdańsk. To już 21. kolejka sezonu zasadniczego LOTTO Superligi.

Mecz z ekipą z Gdańska będzie przedostatnim spotkaniem sezonu zasadniczego Superligi. Aktualnie podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego zajmują pierwsze miejsce w ligowej tabeli i mają już zapewniony awans do fazy play-off, w której wystąpią cztery najlepsze zespoły sezonu zasadniczego. Drużyna AZS-u z kolei zajmuje drugie miejsce w tabeli LOTTO Superligi.

Oba zespoły przystąpią do czwartkowej rywalizacji w najmocniejszych składach. Bogorię reprezentować będą: Marek Badowski, Pavel Sirucek oraz Panagiotis Gionis. W ekipie gości można się spodziewać, że zagrają: Wei Shihao, Mikhail Paikov oraz Patryk Chojnowski. Warto wspomnieć, że Patryk Chojnowski w marcu sięgnął po swój pierwszy tytuł Mistrza Polski w singlu. Jego pojedynki z zawodnikami Bogorii zapowiadają się bardzo interesująco.

Oprócz interesującego dla sympatyków tenisa stołowego spotkania na wszystkich kibiców czekac będą konkursy oraz pokazy taneczne przygotowane przez Szkołę Tańca Magdaleny Wójcik.

Najnowsze