Bogoria – HB Ostrov, środa 14 grudnia

Rafał Wereszczaka

Dopiero co Bogoria minimalnie uległa potężnej Borussii Dusseldorf, a już fani klubu z Grodziska Mazowieckiego mogą sobie ostrzyć zęby na kolejne starcie w Lidze Mistrzów. Tym razem rywalem będzie czeski zespół HB Ostrov Havlickuv Brod. Bogoria zaprasza na ten mecz do hali przy ulicy Westfala 3a w Grodzisku, 14 grudnia o godz. 18.30.

W starciu z Borussią Bogoria pokazała, że nawet w odmłodzonym składzie jest w stanie nawiązać równą walkę z najlepszymi zespołami w Europie. Miłosz Redzimski pokonał w tym starciu legendarnego Timo Bolla. Świetna gra Miłosza, nieobliczalność Michała Gawlasa i wysoka forma Panagotisa Gionisa to dobry prognostyk przed rywalizacją z zespołem z Czech.

W przypadku zwycięstwa Bogoria zapewni sobie dalszy start w europejskich pucharach, w drugiej części sezonu 2022/2023. Pierwszy mecz w Havlickovym Brodzie zespół prowadzony przez trenera Tomasza Redzimskiego wygrał 3:1. Na podobny wynik grodziscy gladiatorzy liczą 14 grudnia, przy okazji zapraszając na to spotkanie.

Najnowsze