Grand Prix Piaseczna, Stulecie Piaseczyńskiego Sportu, sobota 19 marca

Rafał Wereszczaka

W sobotę 19 marca w sali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piasecznie odbędzie się Grand Prix Piaseczna w tenisie stołowym. Będzie to turniej jubileuszowy w związku ze 100-leciem Sportu Piaseczyńskiego. Zawodnicy zagrają na trzydziestu stołach w ośmiu kategoriach. Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody o łącznej wartości ponad 15 000 złotych.

Wśród nagród unikatowe, pamiątkowe medale Gminy Piaseczno, puchary oraz nagrody rzeczowe.

Podczas turnieju odbędzie się także losowanie nagród, w którym do wygrania będą koszulki reprezentantów Polski (Jakuba Dyjasa, Patryka Chojnowskiego i Wang Zeng Yi) oraz nagroda główna – trzydniowy pobyt w Zakopanem w apartamencie Barcelona. Jak co miesiąc nie zabraknie także konkursów z nagrodami dla najmłodszych.

W trakcie turnieju uczestnicy będą mogli spotkać się z członkami drużyny KS Piaseczno, którzy w latach 90-tych XX wieku dwukrotnie sięgali po tytuł Drużynowych Mistrzów Polski.

Zgłoszenia należy wysyłać na adres mailowy – maciejchojnicki@wp.pl do dnia 17 marca 2022 roku. Ograniczona liczba miejsc. W przypadku wolnych miejsc będzie możliwość dopisania się po terminie lub w dniu zawodów.

Więcej szczegółów w komunikacie organizacyjnym oraz na facebooku UKS Return Piaseczno.

Kiedy: 19 marca 2022 r.
Gdzie: Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piasecznie, ul. Sikorskiego 20
Kategorie – Skrzat, Dzieci, Dzieci-PRO, Junior, Junior-PRO / start turnieju o godzinie 9.00
Kategoria – Amator / start turnieju o godzinie 13.00
Kategoria – Deble / start turnieju o godzinie 15.30
Kategoria – Open / start turnieju o godzinie 17.30

Do pobrania:

Komunikat Organizacyjny GPP – 100 lecie

Najnowsze