Grodzisk zaprasza na wielki turniej amatorów – uwaga! ZMIANA godziny turnieju OPEN

Rafał Wereszczaka

Zawody rozegrane zostaną w sobotę 2 września w hali sportowej przy ulicy Westfala 3a w Grodzisku Mazowieckim, gdzie na co dzień swoje spotkania w Lotto Superlidze i Lidze Mistrzów rozgrywa obecny Drużynowy Mistrz Polski. Turniej zostanie rozegrany w ośmiu kategoriach wiekowych.

Najwcześniej, bo o 8 rano rozpocznie się turniej dla dzieci z Akademii Tenisa Stołowego fukcjonującej przy klubie. Od godziny 10 rozpoczną się rozgrywki w poszczególnych kategoriach wiekowych. O tej samej godzinie rozpocznie się turniej dla kobiet. Na godzinę 13 przewidziany jest turniej open w którym liczba miejsc jest ograniczona (32), a o kwalifikacji do zawodów będzie decydować kolejność zgłoszeń. O 15 rozpocznie się turniej sponsorów klubu z Grodziska Mazowieckiego.

Oprócz samej rywalizacji sportowej organizatorzy turnieju przygotowali liczne atrakcje, nagrody rzeczowe i finansowe. Cała pula turnieju wynosi aż 1000 zł. Jedną z atrakcji będzie również możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w starciu z zawodnikiem Lotto Superligi. Przewidziane są również liczne zabawy dla dzieci. Turniejowi oraz dobrej zabawie będzie towarzyszył grill rozstawiony na zewnątrz oraz sushi przygotowane przez jednego z nowych partnerów Bogorii firmę Smart Sushi. Turniej jak zawsze wspierać będzie gmina Grodzisk Mazowiecki oraz firma dpd. Więcej informacji, również co do zapisów można znaleźć na plakacie.

Link do komunikatu organizacyjnego na stronie Bogorii

Najnowsze