II Międzynarodowe Mistrzostwa Warmii i Mazur, 10-12 maja, Ostróda

Rafał Wereszczaka

Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Warmińsko-Mazurski ZTS, Burmistrz Miasta Ostróda, Ostródzkie Centrum Sportu i Rekreacji zapraszają do udziału w II Międzynarodowych Mistrzostwach Warmii i Mazur Juniorów, Kadetów, Młodzików w tenisie stołowym. Termin i miejsce: 10-12 maja 2019 r., Ostróda.

Pierwsze Międzynarodowe Mistrzostwa Warmii i Mazur Juniorów, Kadetów, Młodzików w tenisie stołowym miały miejsce w 2018 roku. Uczestniczyli w nich zawodnicy z jednego z najlepszych Ośrodków Szkolenia Młodzieży w tenisie stołówym w Shendong w Chinach.

Jak zapewnia Tadeusz Czyczel prezes Warmińsko-Mazurskiego Związku Tenisa Stołowego, zapraszając zawodniczki z zawodników z województwa mazowieckiego, również w tym roku zapewniony jest udział udział w turnieju młodzieży z Chin. Liczyć będzie można także na uczestnictwo zawodniczek i zawodników z Rosji, Łotwy, Litwy, Szwecji, Norwegii i Białorusi a także z innych krajów, nie tylko europejskich.

Zgłoszenia pisemne (rezerwacje noclegów oraz wyżywienie) należy przesłać na adres:
wmzts@wmzts.pl do dnia 27.04.2019, po tym terminie organizator nie gwarantuje miejsc noclegowych i wyżywienia. Więcej szczegółów w komunikacie organizacyjnym poniżej.

Do pobrania:

Komunikat organizacyjny

Karta zgłoszeniowa

Najnowsze