Informacja w sprawie kolejki ligowej przypadającej na dzień 25 października 2015 roku

Agata Biesaga

W związku z odbywającymi się w dniu 25 października finałami ITTF World Tour Warsaw Polish Open w Arenie Ursynów oraz przypadającymi na ten sam dzień wyborami parlamentarnymi, które mogą spowodować zajęcie sal, w których będą rozgrywane mecze ligowe informujemy, że istnieje możliwość przełożenia zaplanowanych na ten dzień meczów ligowych na inne terminy.

Sugerowane terminy rozgrywania przełożonych meczów to 11 listopada oraz 13 grudnia.

Jednocześnie przypominamy, że przy przekładaniu meczu obowiązuje procedura opisana w pkt. 38.2 – 38.2.3 Regulaminu Rozgrywek MZTS na sezon 2015/2016.

Jeżeli istnieje konieczność przełożenia meczu z dnia 25 października, a są problemy z jego przełożeniem, bardzo proszę o zwrócenie się o mediację w tej sprawie do prowadzącego rozgrywki – Pana Marka Romkowskiego.

W przypadku, gdy w związku z wyborami parlamentarnymi, niedostępna będzie sala do gry, a kluby będą wyrażały chęć rozegrania meczu w dniu 25 października br. sugerujemy rozwiązanie polegające na zmianie gospodarza meczu. W takim przypadku bardzo proszę o przekazanie tej informacji do prowadzącego rozgrywki. W przypadku takiej zmiany w rundzie rewanżowej gospodarzem meczu będzie drużyna, która przeniosła mecz w pierwszej rundzie do hali przeciwnika.

Najnowsze