Kacper z podwójnym złotem IMW juniorów

Rafał Wereszczaka

Kacper MOLIŃSKI (KS Spójnia Warszawa) został podwójnym złotym medalistą rozegranych w niedzielę w Sochaczewie Indywidualnych Mistrzostw Województwa kategorii junior – w singlu i w deblu (w parze z Janem KLEPKO). Złoto juniorek zdobyła w singlu Martyna LIS (KS Bogoria Grodzisk Maz.), złoto w deblu juniorek wywalczyły zawodniczki SKTS Sochaczew: Aleksandra PARUSZEWSKA i Aleksandra WOJTCZAK. Pierwszy raz w historii MOZTS turniej był transmitowany w internecie. Patronat zawodów objął burmistrz Sochaczewa, fundator pucharów. Nagrody rzeczowe ufundowała i transmisję internetową przeprowadziła firma KOMPIT.

Awans do Indywidualnych Mistrzostw Polski Juniorek i Juniorów (27-29 kwietnia, Krosno, woj. podkarpackie) wywalczyli zwycięzcy i finaliści turniejów eliminacyjnych: Aleksandra PARUSZEWSKA (SKTS Sochaczew) i Katarzyna TROCHIMIUK oraz Kacper MOLIŃSKI (oboje KS Spójnia Warszawa) i srebrny medalista IMW w singlu Adrian PRZYBYŁA (UKS Alfa Gostynin). Trzecie miejsca w turniejach eliminacyjnych zajęli Aleksandra WOJTCZAK (SKTS) i brązowy medalista IMW juniorów w singlu Jan KLEPKO (Spójnia).

W grze pojedynczej juniorek medale w kolejnych kolorach zdobyły – srebrny: Aleksandra PARUSZEWSKA i w brązowym: Katarzyna TROCHIMIUK.

W grze podwójnej juniorek medale w kolejnych kolorach zdobyły – srebrny: Oliwia KORNACKA (UKS Return Piaseczno) i Katarzyna TROCHIMIUK, w brązowym: Martyna LIS (KS Bogoria Grodzisk Maz.) i Wiktoria WRUBLEWICZ (ULKS Tęcza Budki Piaseckie). 

W grze podwójnej juniorów medale w kolejnych kolorach odebrali – srebrnym: Jakub SZYMAŃSKI (Spójnia) i Kacper OLCZAK (Return) oraz w brązowym: Michał KOWALCZYK i Błażej SKRZYPKOWSKI (obaj Tęcza).

Link do zapisu transmisji internetowej

Do pobrania:

IMW JUNIOREK 2018

IMW JUNIORÓW 2018

Najnowsze