Letni obóz Kadry Wojewódzkiej Młodzików i Kadetów w Gdańsku

Agata Biesaga

Na 17 – 28 lipca 2016 roku zaplanowany został drugi letni obóz Kadry Wojewódzkiej Młodzików i Kadetów w Gdańsku. Przedstawiamy szczegółowe informacje.

Dojazd w dniu 17 lipca 2016 roku

– wyjazd z Warszawy, dworzec Autobusowy Metro Młociny peron 1, planowany wyjazd godzina 8:30, zbiórka godzina 7:45, przewoźnik Polski Bus (WiFi, toaleta)
– przyjazd do Gdańska planowany na godzinę 14:00
– przejazd SKM do miejsca docelowego

Powrót w dniu 28 lipca 2016 roku

– powrót pociągiem TLK numer (TLK 81100) o godzinie 15:15 na dworzec Warszawa Centralna, peron IV/8, wagony numer 12 i 14.

Kadra trenerska

– Trener Koordynator Pan Marcin Kusiński
– Trener Piotr Napiórkowski
– Trener Mikołaj Kamiński
– Trener Zbigniew Grześlak

Płatność

Koszt uczestnictwa: 600 złotych
Koszt uczestnictwa pełnopłatnego: 1000 złotych

Wpłaty za obozy należy dokonywać na poniższe dane:
Mazowiecki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
ul. Karczewska 18, 04-112 Warszawa
Numer konta bankowego:
07 1240 6175 1111 0010 5927 9155 (Bank Pekao S.A.)

Zakwaterowanie i wyżywienia

– po przyjeździe do AWF Gdańsk „rozlokowanie” do pokojów 2-4 osobowych
– wyżywienie rozpoczyna się od kolacji w dniu 17 lipca 2016 roku
– wyżywienie kończy się po wczesnym obiedzie w dniu 28 lipca 2016 roku
– w związku z długą podróżą bardzo proszę o przygotowanie dla córek/synów drugiego śniadania na drogę na obóz

Dokumenty

– dokumenty w postaci: Oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych przez MSiT (http://mzts.pl/files/1415/kadra/oswiadczenie_dane_osobowe.doc) oraz Karta uczestnictwa w obozie w Gdańsku bardzo proszę przekazać Pana Marcinowi Kusińskiemu w dniu wyjazdu (nie dotyczy osób, które ww dokumenty dostarczyły Mi na turniejach)
– każdy uczestnik zobowiązany jest posiadać aktualne badania lekarskie (przeprowadzone w poradni sportowo-lekarskiej lub przez lekarza z uprawnieniami do prowadzenia badań lekarskich sportowców), ważną legitymację szkolną, książeczkę zdrowia

Bagaż

– ze względu na podróż komunikacją publiczną z przesiadką we Wrocławiu, bardzo proszę o dopilnowanie ilości bagaży Państwa córek/synów. Najlepszym rozwiązaniem jest jednej bagaż podstawowy (Bagaż chowany do luku bagażowego i oklejany kwitem bagażowym. Jego wymiary nie powinny przekraczać 160 cm (wysokość + szerokość + głębokość), a waga do 20kg – lub tyle ile jest w stanie córka/syn podnieść.) oraz jeden bagaż podręczny-plecak (Bagaż, który można zabrać na pokład autokaru, pozwalający na umieszczenie go pod siedzeniem bądź na górnej półce np. torebka damska, laptop, mały plecak. Wymiary górnej półki są następujące: wysokość 15 cm, a głębokość 18 cm.)

Sprzęt sportowy

– oczywiście oprócz sprzętu typowego do tenisa stołowego (rakietka, spodenki, koszulki, buty), potrzebne będę: obuwie sportowe do biegania na zewnątrz, strój kąpielowy wraz z czepkiem, czapka z daszkiem – OBOWIĄZKOWO.

Najnowsze