LOTTO ZOOleszcz niedzielnym (10.11.) przeciwnikiem Bogorii

Rafał Wereszczaka

W najbliższą niedzielę w hali sportowej przy ulicy Westfala 3a. w Grodzisku Mazowieckim przeciwnikiem Dartom Bogorii będzie LOTTO ZOOleszcz Gwiazda Bydgoszcz. Początek meczu 7. kolejki LOTTO Superligi o godzinie 16.00.

Podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego plasują się na pozycji wicelidera tabeli z dorobkiem 14 punktów. Zespół z Bydgoszczy tych punktów ma dwa mniej i zajmuje wysokie 5. miejsce. Do niedzielnego spotkania grodziszczanie przystąpią podbudowani awansem do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Marek, Panos i Pavel na razie mają bardzo dobry sezon i z pewnością swoją dobrą dyspozycję będą chcieli potwierdzić w niedzielę. Niewykluczone, że do trójki tych zawodników dołączy jeden z zawodników z Japonii.

LOTTO ZOOleszcz Bydgoszcz ma bardzo szeroki skład, jednak najczęściej w tym sezonie występują Artur Grela, Slava Burov oraz Japończyk Asuka Machi. To właśnie ten ostatni jest gwiazdą drużyny i w tym sezonie ma świetny bilans spotkań indywidualnych: siedem zwycięstw i tylko jedna przegrana. W rankingu indywidualnym LOTTO Superliga daje mu to wysokie 4. miejsce. Niebezpieczny jest również Rosjanin Burov, który w zeszłym sezonie pokonywał najlepszych zawodników w lidze.

Z pewnością szykuje się bardzo ciekawy pojedynek i gratka dla kibiców tenisa stołowego. Na kibiców, którzy zdecydują się oglądać mecz na żywo czekać będą pokazy taneczne oraz konkursy z nagrodami.

Najnowsze