Mazowieckie drużyny w programie TVP S.A. – Ekstraklasa kobiet – 3. kolejka

Agata Biesaga

We miniony wtorek Telewizja Polska S.A., na antenie kanałów TVP Regionalna, wyemitowała premierowy magazyn „Ekstraklasa Kobiet”, podsumowujący 3. kolejkę w najwyższej klasie rozgrywkowej tenisa stołowego w kraju. Zapraszamy do obejrzenia materiału w wersji on-line.

„Ekstraklasa Kobiet” to pionierskie przedsięwzięcie, dzięki któremu kibice w całym kraju będą mogli zobaczyć wszystko, co najlepsze w polskim kobiecym tenisie stołowym. Magazyn powstał na mocy umowy spisanej pomiędzy Polskim Związkiem Tenisa Stołowego i klubami Ekstraklasy Kobiet a Telewizją Polską S.A.

Trwający blisko dziesięć minut magazyn zawiera podsumowanie 3. kolejki rozgrywek, które zostało uzupełnione o krótkie wywiady. W materiale dokonano także wyboru najciekawszej akcji całej rundy oraz charakterystyki ekipy mistrzyń Polski, zespołu KTS SPAR-Zamek Tarnobrzeg.

Magazyn „Ekstraklasa Kobiet” emitowany jest przez dziesięć ośrodków regionalnych TVP S.A. w: Białymstoku, Gdańsku, Katowicach, Kielcach, Krakowie, Olsztynie, Rzeszowie, Szczecinie, Warszawie oraz Wrocławiu.

Materiał obejrzeć można było również za pośrednictwem internetowej aplikacji TVP Stream, udostępniającej „na żywo” każdy z kanałów TVP Regionalna. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym planem emisji magazynu na antenie TVP S.A.

Zapraszamy do oglądania na żywo zmagań mazowieckich drużyn występujących w rozgrywkach ekstraklasy kobiet. W najbliższej kolejce zawodniczki z Sochaczewa zagrają z drużyną KGHM-ZANAM DWSPiT Polkowice, natomiast podopieczne Marcina Kusińskiego czeka wyjazd do Lidzbarka Warmińskiego na mecz z tamtejszymi dziewczynami.

Mecz SKTS Sochaczew – KGHM-ZANAM DWSPiT Polkowice odbędzie się 4 października 2014 roku o godzinie 17:00, w hali sportowej przy ul. Kusocińskiego 2 – serdecznie zapraszamy.

Serwis ligowy PZTS

1. Ekstraklasa Kobiet – komplet wyników, tabel i rankingów

Najnowsze