Mistrz Polski gościem 8. Grand Prix Piaseczna

Rafał Wereszczaka

Organizatorzy ósmego już turnieju Grand Prix Piaseczna w tenisie stołowym przygotowali prawdziwy hit! Gośćmi specjalnymi imprezy, będą mistrz i wicemistrz Polski z 2017 roku, Daniel Górak i Marek Badowski. Obaj pojawią się w piaseczyńskiej hali 1 kwietnia o godzinie 12 i zaprezentują próbkę swoich umiejętności. Każdy z uczestników będzie miał możliwość zagrania z najlepszymi seniorami w Polsce, nie zabraknie także okazji do zdjęć i rozdawania autografów.

W trakcie turnieju odbędzie się także losowanie, podczas którego będzie szansa na zdobycie cennych pamiątek (m.in. koszulki z autografem Wang Zeng Yi!). Dzięki wsparciu restauracji „Szara Eminencja” najlepsi uczestnicy, oprócz nagród rzeczowych i finansowych, będą mogli wygrać vouchery do restauracji i po wyczerpującym turnieju spróbować wyśmienitego jedzenia.

Dodatkowym wydarzeniem będzie drugi wykład z zakresu psychologii sportu „Rodzic – najlepsze wsparcie młodego sportowca” prowadzonych przez psycholog sportu, Jagodę Smoleńską. Wykład, który odbył się w marcu spotkał się z dużym zainteresowaniem i ciepłym przyjęciem uczestników. Tematem przewodnim wykładu kwietniowego będzie efektywna komunikacja między rodzicem a dzieckiem uprawiającym sport. Wykład rozpocznie się o godzinie 10.00 i potrwa 45 minut. Wstęp na wykład jest bezpłatny.

Turniej odbędzie się 1 kwietnia (sobota) w sali GOSiR w Piasecznie przy ul. Sikorskiego 20.
Dzieci i Juniorzy start: 10:00 (zgłoszenia do godziny 9:30)
Kobiety start: 11:00 (zgłoszenia do godziny 10:30)
Mężczyźni i Open start: 13:00 (zgłoszenia do godziny 12:30)

Najnowsze