Nowocin i Szymański najlepsi w I WTK kategorii SENIOR

Rafał Wereszczaka

Katarzyna NOWOCIN (SCKiS Hals Warszawa) i Filip SZYMAŃSKI (zawodnik niestowarzyszony) wygrali turnieje I WTK kategorii Senior. W finałowych grach pokonali, odpowiednio, Wiktorię ZIEMKIEWICZ (GLKS Nadarzyn) i Damiana KREFTA (MKS Pogoń Siedlce). Wymieniona czwórka wywalczyła awans do I Grand Prix Seniorów (Gdańsk, 27-29 października). Turniej rozegrany w Nadarzynie był współfinansowany przez Urząd Marszałkowski województwa mazowieckiego.

Nadarzyńskie zawody stały na bardzo wysokim poziomie. Nie brakowało utytułowanych uczestników, byłych mistrzów, wicemistrzów i medalistów mistrzostw Polski niemal wszystkich kategorii wiekowych, włacznie z kategorią senior. Efektem takiej frekwencji było wiele ciekawych i emocjonujących pojedynków z wymianami stojącymi na bardzo wysokim poziomie i to już od pierwszych rund turnieju. 

W małych finałach, grach o trzecie miejsca Monika Klimczak pokonała Julię Więckowską (obie SCKiS Hals Warszawa) i Kamil Kurowski (Pogoń) wygrał po kreczu z Antonim Witkowskim (zawodnik niestowarzyszony).

Do pobrania:

I WTK seniorek 2017/2018

I WTK seniorów 2017/2018

Najnowsze