Pierwsze zgrupowanie Kadry Województwa Mazowieckiego 2021 zakończone!

Rafał Wereszczaka

W niedzielę 20 czerwca dobiegło końca pierwsze zgrupowanie Kadry Województwa Mazowieckiego tenisa stołowego. Kadrowicze trenowali w Krakowie od piątku 11 czerwca. – W tym trudnym okresie pandemii udało się przeprowadzić bezpiecznie, dobre zgrupowanie w bardzo licznej grupie pięćdziesięciu osób, odrywając uczestników na kilka godzin dziennie od urządzeń elektronicznych i dając im możliwość uprawiania sportu oraz integracji w grupie rówieśników – podsumowuje wyjazd trener koordynator KWM, Marcin KUSIŃSKI.

– W imieniu kadry trenerskiej dziękuję zawodnikom za zaangażowanie na zajęciach, firmie Kaipol za stworzenie bardzo dobrych warunków treningowych, rodzicom za pomoc w logistyce, a w swoim imieniu – kadrze trenerskiej za pracę wykonaną podczas zgrupowania – dodaje trener koordynator. 

Kadrę trenerską poczas zgrupowania, obok trenera koordynatora, Marcina Kusińskiego stnowili: Katarzyna Ślifirczyk, Paulina Krzysiek, Zbigniew Grześlak oraz Przemysław Sałaciński.

Już teraz trener Marcin Kusiński zaprasza wszystkich chętnych zawodników Kadr Wojewódzkich i nie tylko, do udziału w kolejnym zgrupowaniu, które zaplanowane jest w dniach 4-14 sierpnia 2021 r. w Górowie Iławieckim (województwo warmińsko-mazurskie). 

Najnowsze