Podsumowanie sezonu 2015/2016: Medaliści Mistrzostw Polski z woj. mazowieckiego

Agata Biesaga

Mazowiecki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego przedstawia zbiorcze zestawienie medalistów Indywidualnych i Drużynowych Mistrzostw Polski z województwa mazowieckiego w sezonie 2015/2016. Gratulujemy!

  Konkurencja Medaliści Wynik
84. Indywidualne
Mistrzostwa Polski
Seniorek i Seniorów
Wałbrzych,
18-20.03.2016 r
Gra pojedyncza
kobiet
Klaudia Kusińska
(GLKS Nadarzyn)
Brązowy
medal
Gra pojedyncza
kobiet
Katarzyna Grzybowska
(SKTS Sochaczew)
Brązowy
medal
Gra podwójna
kobiet
Katarzyna Grzybowska
(SKTS Sochaczew)
Natalia Partyka
Złoty
medal
Gra pojedyncza
mężczyzn
Daniel Górak
(KS BOGORIA Grodzisk M.)
Brązowy
medal
Gra podwójna
mężczyzn
Daniel Górak
(KS BOGORIA Grodzisk M.)
Jakub Dyjas
Złoty
medal
Gra podwójna
mężczyzn
Jakub Kosowski
(KS BOGORIA Grodzisk M.)
Szymon Malicki
Brązowy
medal

  Konkurencja Medaliści Wynik
28. Młodzieżowe
Mistrzostwa Polski
Brzeg Dolny,
15-17.04.2016 r
Gra podwójna
mężczyzn
Marcin Sankowski
(KS SPÓJNIA Warszawa)
Michał Murawski
(KS SPÓJNIA Warszawa)
Brązowy
medal
Gra podwójna
mężczyzn
Tomasz Tomaszuk
(MKS POGOŃ Siedlce)
Adrian Dugiel
Brązowy
medal
Gra mieszana Tomasz Tomaszuk
(MKS POGOŃ Siedlce)
Natalia Bajor
Srebrny
medal
Gra mieszana Paulina Krzysiek
(GLKS Nadarzyn)
Marek Badowski
Brązowy
medal

  Konkurencja Medaliści Wynik
Indywidualne
i Drużynowe
Mistrzostwa Polski
Juniorek i Juniorów
Ostróda,
28.04-01.05.2016 r
Gra pojedyncza
kobiet
Agata Zakrzewska
(SCKiS HALS Warszawa)
Złoty
medal
Gra podwójna
kobiet
Agata Zakrzewska
(SCKiS HALS Warszawa)
Wiktoria Ziemkiewicz
(GLKS Nadarzyn)
Brązowy
medal

  Konkurencja Medaliści Wynik
Indywidualne
i Drużynowe
Mistrzostwa Polski 
Kadetek i Kadetów
Ostróda, 
12-15.05.2016 r
Gra pojedyncza
mężczyzn
Maciej Kubik
(SCKiS HALS Warszawa)
Brązowy
medal
Gra podwójna
mężczyzn
Jakub Miszkurka
(SCKiS HALS Warszawa)
Jakub Witkowski
Złoty
medal
Gra podwójna
mężczyzn
Maciej Kubik
(SCKiS HALS Warszawa)
Bartosz Sułkowski
Brązowy
medal
Turniej drużynowy
mężczyzn
SCKiS HALS Warszawa
Maciej Kubik
Jakub Miszkurka
Srebrny
medal

  Konkurencja Medaliści Wynik
Indywidualne
i Drużynowe
Mistrzostwa Polski 
Młodziczek i Młodzików
Krosno, 
5-8.05.2016 r
Gra podwójna
mężczyzn
Szymon Wiśniewski
(KS BOGORIA Grodzisk M.)
Kuba Kwapiś
Brązowy
medal
Turniej drużynowy
mężczyzn
KS BOGORIA Grodzisk M.
Miłosz Redzimski
Szymon Wiśniewski
Adam Banasik
Brązowy
medal

  Konkurencja Medaliści Wynik
Indywidualne
Mistrzostwa Polski
Żaczek i Żaków
Międzyzdroje,
18-20.03.2016 r
Gra pojedyncza
mężczyzn
Miłosz Redzimski
(KS BOGORIA Grodzisk M.)
Złoty
medal
Gra pojedyncza
mężczyzn
Mateusz Zalewski
(KS SOKÓŁ Serock)
Brązowy
medal
Gra podwójna
mężczyzn
Miłosz Redzimski
(KS BOGORIA Grodzisk M.)
Szymon Wiśniewski
(KS BOGORIA Grodzisk M.)
Srebrny
medal
Gra podwójna
mężczyzn
Mateusz Zalewski
(KS SOKÓŁ Serock)
Michał Gawlas
Brązowy
medal

  Konkurencja Medaliści Wynik
Indywidualne
Mistrzostwa Polski
Weteranów
Wałbrzych,
10-12.06.2016 r
Gra pojedyncza
kobiet 40-49
Elżbieta Beziuk
(Warszawa)
Brązowy
medal
Gra podwójna
kobiet 40-49
Elżbieta Beziuk
(Warszawa)
Elżbieta Pieczarkowska
Brązowy
medal
Gra podwójna
kobiet 50+
Teresa Gregorczyk
(Skórzec)
Anna Osińska
(Skórzec)
Brązowy
medal
Gra pojedyncza
kobiet 60-64
Teresa Gregorczyk
(Skórzec)
Srebrny
medal
Gra pojedyncza
mężczyzn 50-59
Dariusz Skowroński
(Warszawa)
Złoty
medal
Gra podwójna
mężczyzn 50-59
Artur Zieliński
(Warszawa)
Jacek Wieczerzak
Złoty
medal
Gra podwójna
mężczyzn 50-59
Krzysztof Olszewski
(Warszawa)
Bogusław Madej
Srebrny
medal
Gra podwójna
mężczyzn 50-59
Stefan Wielgus
(Radom)
Jarosław Maruszak
Brązowy
medal
Gra pojedyncza
mężczyzn 65-69
Marian Woźniak
(Radom)
Złoty
medal
Gra pojedyncza
mężczyzn 65-69
Jerzy Głuchowski
(Siedlce)
Brązowy
medal
Gra podwójna
mężczyzn 65-69
Marian Woźniak
(Radom)
Jerzy Głuchowski
(Siedlce)
Brązowy
medal
Gra podwójna
mężczyzn 75-79
Edward Dąbrowski
(Warszawa)
Jan Hreczuch
Brązowy
medal
Gra pojedyncza
mężczyzn 80+
Bogusław Gorczyca
(Warszawa)
Brązowy
medal
Gra pojedyncza
mężczyzn 80+
Eugeniusz Czyblis
(Warszawa)
Brązowy
medal
Gra podwójna
mężczyzn 80+
Bogusław Gorczyca
(Warszawa)
Adam Sznajderski
Brązowy
medal
Gra podwójna
mężczyzn 80+
Eugeniusz Czyblis
(Warszawa)
Karol Bula
Brązowy
medal
Gra mieszana Anna Osińska
(Skórzec)
Dariusz Świder
Srebrny
medal


Opracowanie: Agata Biesaga | Na podstawie: PZTS (www.pzts.pl) i WR PZTS (www.wr.pzts.pl)

Najnowsze