Ślifirczyk i Szymczyk najlepsi w II GPM kategorii SENIOR

Rafał Wereszczaka

Katarzyna ŚLIFIRCZYK (GLKS Nadarzyn) i Jan SZYMCZYK (IKTS Broń Radom) wygrali turnieje II Grand Prix Mazowsza Seniorek i Seniorów. Rozegrane w niedzielę w Nadarzynie zawody miały największą frekwencję w tej kategorii w województwie od niemal sześciu lat. Liczniejszy był II WTK rozegrany 15 grudnia 2013 roku w Warszawie.

Zawody okazały się okazją do wręczenia trenerowi reprezentacji województwa mazowieckiego, Marcinowi KUSIŃSKIEMU, srebrnego medalu gry drużynowej kobiet, rozegranych w marcu tego roku w Krośnie Młodzieżowych Mistrzostw Polski. Medalu zabrakło na miejscu podczas zawodów w Podkapackiem, ale w końcu dotarł do Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego, dzięki czemu możliwe było udekorowanie utytułowanego trenera z Mazowsza. Dla przypomnienia, medal ten wywalczyła reprezentacja MOZTS w składzie: Julia ŚLĄZAK, Wiktoria ZIEMKIEWICZ, Weronika BOŻEK, Aleksandra WOJTCZAK.

Obecność na trybunach Agaty ZAKRZEWSKIEJ, byłej reprezentantki województwa mazowieckiego, obecnie zawodniczki KTS Enea Siarka Tarnobrzeg była okazją do nadrobienia zaległości MZTS – wręczenia pamiątkowej statuetki dla najlepszej zawodniczki Mazowieckiego Rankingu Juniorek sezonu 2017/2018. Statuetkę przekazał sędzia główny zawodów Jarosław DĄBROWSKI.

Do pobrania:

II GPM Seniorek 2019/2020

II GMP Seniorów 2019/2020


Najnowsze