Stu osiemnastu uczestników ARTENTO IKRTS OPEN

Rafał Wereszczaka

Dzień przed imieninami Sylwestra, w hali sportowej ICSiR w Józefowie, rozegrany został V ARTENGO IKRTS OPEN Turniej Tenisa Stołowego. W obecnej edycji wzięło udział 118 zawodniczek i zawodników. Sportowa rywalizacja toczyła się w sześciu kategoriach, w tym coraz liczniejszej z turnieju na turniej konkurencji gry podwójnej.

Najwięcej niespodzianek przyniosły rozgrywki kategorii OPEN. Miejsce pierwsze wywalczył Marcin Litwiniuk, w finale okazując się lepszym od Pawła Chułerańskiegom zwycięzcy kategorii WETERAN. Na szczególną uwagę zasługuje trzecie miejsce w tej kategorii bardzo młodego zawodnika Mateusza Sakowicza.

Organizatorzy dziękują Integracyjnemu Centrum Sportu i Rekreacji w Józefowie, które wraz z Integracyjnym Klubem Rozwoju Tenisa Stołowego w Józefowie zorganizowało i przeprowadziło V ARTENGO IKRTS OPEN Turniej Tenisa Stołowego. Dziękują również marce ARTENGO by Decathlon, sponsorowi tytularnemu turnieju, za ufundowanie atrakcyjnych nagród ARTENGO dla najlepszych zawodników.

Wszystkim uczestnikom naszych turniejów oraz sympatykom tenisa stołowego życzymy samych sukcesów sportowych i osobistych w 2019 roku.
Paweł Chułerański
IKRTS Józefów

Pierwsze trójki poszczególnych kategorii:
Młodzik (7 zawodników): 1.Smoter Adam, 2. Janik Maciej, 3. Królak Jan
Junior (8 zawodników): 1. Smoter Adam, 2. Zawiasa Oliwia, 3. Bątruk Krzysztof
Weteran (22 zawodników): 1. Paweł Chułerański, 2. Marian Balak, 3. Krzysztof Sołtysiak
Debel (15 par): 1. Marcin Litwiniuk/Marian Wardzyński, 2. Łukasz Buza/ Bartosz Lebrecht, 3. Damian Świerczek/Piotr Kutek
Amator (27 zawodników): 1.Krzysztof Łebkowski, 2. Adrian Kozaczuk, 3. Marek Słodkowski
Open (24 zawodników): 1. Marcin Litwiniuk, 2. Paweł Chułerański, 3. Mateusz Sakowicz

Najnowsze