Trwa 2. Grand Prix Polski Żaków w Radomiu

Agata Biesaga

Zuzanna Wielgos (LZS Kąkolówka) i Miłosz Sawczak (UKS TKKF MOSiR Dukla) to najwyżej sklasyfikowani zawodnicy przed zaplanowanym na najbliższy weekend, 2. Grand Prix Polski Żaków. Turniej rozegrany zostanie na obiektach Zespołu Szkół Budowlanych w Radomiu.

Zmagania rozpoczną piątkowe eliminacje, prowadzone z podziałem na grupy. W sobotę do rywalizacji włączą się zawodniczki i zawodnicy, którzy zostali zwolnieni z udziału w eliminacjach, dzięki wysokim miejscom osiągniętym podczas poprzedniego turnieju w tej kategorii wiekowej lub zakwalifikowaniu się z eliminacji wojewódzkich.

Turniej w roli Sędziego Głównego poprowadzi Pan Zbigniew Osiński.

W 1. Grand Prix Polski Żaków, rozgrywanym w dniach 6 – 8 listopada ub.r. w Jastrzębiu-Zdroju, triumfowali Zuzanna Wielgos i Miłosz Sawczak. Reprezentantka LZS Kąkolówka pokonała w finale Annę Brzyską z PKS Kolping Jarosław, a na miejscach 3 – 4 sklasyfikowane zostały Małgorzata Hebda (MKS Czechowice-Dziedzice) i Julia Bratownik (LUKS Sobolik Sobolów).

Z kolei w kategorii żaków Miłosz Sawczak w finale okazał się lepszy od Alana Kulczyckiego (GKS Gorzovia Gorzów Wielkopolski), zaś miejsca 3 – 4 zajęli Miłosz Redzimski (KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki) oraz Mateusz Zalewski (KS Sokół Serock).

Materiały do pobrania

1. 2. Grand Prix Polski Żaków – komunikat organizacyjny
2. 2. Grand Prix Polski Żaków – program minutowy
3. 2. Grand Prix Polski Żaków – lista uczestników
4. 2. Grand Prix Polski Żaków – gra pojedyncza żaczek (turniej eliminacyjny)
5. 2. Grand Prix Polski Żaków – gra pojedyncza żaków (turniej eliminacyjny)
6. 2. Grand Prix Polski Żaków – gra pojedyncza żaczek (turniej główny)
7. 2. Grand Prix Polski Żaków – gra pojedyncza żaków (turniej główny)

Plakat

Najnowsze