Trwa 3. Grand Prix Polski Juniorów w Nadarzynie

Agata Biesaga

Katarzyna Galus (LUKS Skrzyszów) i Kamil Nalepa (ZKS Drzonków) to najwyżej sklasyfikowani zawodnicy przed zaplanowanym na najbliższy weekend, 3. Grand Prix Polski Juniorów. Turniej rozegrany zostanie na obiektach Gminnego Ośrodka Sportu w Nadarzynie.

Zmagania rozpoczną piątkowe eliminacje, prowadzone z podziałem na grupy. W sobotę do rywalizacji włączą się zawodniczki i zawodnicy, którzy zostali zwolnieni z udziału w eliminacjach, dzięki wysokim miejscom osiągniętym podczas poprzedniego turnieju w tej kategorii wiekowej lub zakwalifikowaniu się z eliminacji wojewódzkich.

Turniej w roli Sędziego Głównego poprowadzi Pan Krystian Kilar.

W 2. Grand Prix Polski Juniorów, rozgrywanym w dniach 11 – 13 grudnia ub.r. w Drzonkowie, triumfowali Julia Ślązak i Kamil Nalepa. Reprezentantka MKS Jedynka Łódź pokonała w finale Katarzynę Węgrzyn z UKS MLKS Śnieżnik Stronie Śląskie, a na miejscach 3 – 4 sklasyfikowane zostały Katarzyna Galus (LUKS Skrzyszów) i Anna Węgrzyn (UKS MLKS Śnieżnik Stronie Śląskie).

Z kolei w kategorii juniorów Kamil Nalepa w finale okazał się lepszy od Marco Golli (niestowarzyszony), zaś miejsca 3 – 4 zajęli Tomasz Kotowski (KST Energa-Manekin Toruń) oraz Kamil Urbanowicz (KST Energa-Manekin Toruń).

Materiały do pobrania

1. 3. Grand Prix Polski Juniorów – komunikat organizacyjny
2. 3. Grand Prix Polski Juniorów – lista uczestników
3. 3. Grand Prix Polski Juniorów – program minutowy
4. 3. Grand Prix Polski Juniorów – gra pojedyncza juniorek (turniej eliminacyjny)
5. 3. Grand Prix Polski Juniorów – gra pojedyncza juniorów (turniej eliminacyjny)
6. 3. Grand Prix Polski Juniorów – gra pojedyncza juniorek (turniej główny)
7. 3. Grand Prix Polski Juniorów – gra pojedyncza juniorów (turniej główny)

Najnowsze