Zaproszenie na Grand Prix Piaseczna, niedziela 22 października

Rafał Wereszczaka

Już w niedzielę, 22-go października nadarzy się kolejna okazja do rywalizacji przy pingpongowych stołach, na drugi turniej z cyklu Grand Prix Piaseczna w sezonie 2017/2018 zaprasza UKS Return Piaseczno. Będzie można, jak zwykle, liczyć na sporą dawkę tenisa stołowego, atrakcyjne nagrody dla najlepszych, losowanie gadżetów. Gościem specjalnym zawodów będzie dwukrotna mistrzyni Polski Katarzyna GRZYBOWSKA-FRANC.

Na najlepszych seniorów czekają nagrody finansowe. Z kolei dzieci które zajmą czołowe miejsca mogą liczyć na deski, okładziny czy stroje sportowe. Ponadto restauracje „Szara Eminencja” oraz „Zakątek Smaku” przygotowały vouchery, które zostaną dołączone do nagród dla najlepszych oraz będą rozlosowane w trakcie zawodów.

Podczas turnieju w Piasecznie gościć będzie dwukrotna indywidualna mistrzyni Polski seniorek, Katarzyna Grzybowska -Franc. Do wygrania będzie między innymi koszulka reprezentacji Polski z autografem popularnej tenisistki stołowej oraz 30-minutowy indywidualny trening z mistrzynią.

Organizatorzy zapraszają wszystkich – dzieci, dorosłych, amatorów i profesjonalistów.

Gdzie: Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piasecznie
Kiedy: 22 października 2017 (niedziela)
Dzieci (2006 i młodsi), juniorzy (2005 – 2000), mężczyźni: zgłoszenia do 9:30, start 10:00
Kobiety: zgłoszenia do 10:30, start 11:00
Open: zgłoszenia do 12:30, start 13:00

Najnowsze