Zaproszenie na Spójnia Open 2017

Rafał Wereszczaka

Prawdziwe święto tenisa stołowego – cieszący się coraz większym powodzeniem i renomą turniej Spójnia Open w swym czwartym wydaniu potrwa dwa dni. Klub, gospodarz imprezy, nie może zawieść, zwłaszcza, że turniej zainauguruje sezon, w którym tenisiści stołowi stołecznego klubu wracają do najwyższej klasy rozgrywkowej w kraju. W turnieju Spójnia Open zagrać może każdy. Początek zmagań w sobotę, 2 września. Zgłoszenia do 31 sierpnia, do godz. 21.00. Pula nagród finansowych – 7,5 tys. zł!

Za nami kolejny niezwykle ciekawy sezon w rozgrywkach tenisa stołowego. Spójnia Warszawa uzyskała upragniony awans do Superligi Tenisa Stołowego i już we wrześniu meczem z mistrzem Polski 2017 – Bogorią Grodzisk Mazowiecki rozpocznie swoja przygodę z najwyższą klasą rozgrywkową w Polsce. Miejmy nadzieję, że przygoda ta potrwa dłużej niż sezon… Zanim to jednak nastąpi, przed nami już tradycyjny, inaugurujący sezon 2017/2018 turniej Spójnia Warszawa Open. Czwarta edycja zostanie tym razem podzielona na dwa dni, gdzie w sobotę rozegrany zostanie turniej eliminacyjny, z którego czterech najlepszych zawodników uzyska awans do głównego wydarzenia, czyli niedzielnego turnieju Open.

Tytułu sprzed roku bronić będzie Tomasz Lewandowski, który w finale pokonał Filipa Szymańskiego. Przypomnijmy, że podium w 2016 roku uzupełnili Paweł Sirucek oraz Cazuo Matsumoto.

Mamy nadzieję, że również tym razem pierwszy weekend września zamieni się w prawdziwe święto tenisa stołowego. Rodzinna atmosfera to przede wszystkim najważniejsza cecha naszych zawodów, do której dołącza oczywiście zacięta rywalizacja przy stole. Co roku możemy dostrzec na sali mnóstwo kibiców, ale jak opuścić Spójnia Warszawa Open skoro tego dnia możemy oglądać jednych z najlepszych zawodników w Europie. Duża pula nagród podkreśla profesjonalizm turnieju, a zarazem przyciąga co raz to lepszych zawodników. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w całym, dwudniowym wydarzeniu, a na pewno się nie zawiedziecie.

W Spójnia Warszawa Open udział wziąć może każdy! Ruszamy już w sobotę 2 września turniejem eliminacyjnym. Organizatorzy przygotowali dużo nagród i niespodzianek, dlatego gorąco zachęcamy do zapisów, a wszystkich kibiców do przyjścia na salę już w dniu zawodów! Czekamy na Wasze zgłoszenia! Ze sportowym pozdrowieniem!

Organizatorzy Czwartej Edycji Spójnia Warszawa Open:
Piotr Koniczuk
Krzysztof Stępień
oraz Damian Wasiak

Sędzia Główny – Robert Krusiński
Z-ca Sędziego Głównego – Marcin Ratajczyk

Do pobrania:

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY SPÓJNIA OPEN 2017

KARTA ZGŁOSZENIOWA SPÓJNIA OPEN 2017

Najnowsze